Lezita bayileri Kuşadası’nda


Geleneksel Lezita Ulusal İş Ortakları Toplantılsı Kuşadası’nda gerçekleştirildi. Toplantıda taraflar 2011 yılını değerlendirme fırsatı buldu.   Geleneksel Lezita Ulusal İş Ortakları Toplantıları’nın altıncısı bu yıl Kuşadası’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Türkiye’nin dört bir yanından gelen 200 kişi katıldı.

Bayiler üç gün süren toplantı süresince 2012 hedeflerine ulaşmak için enerji toplarken, ABALIOĞLU Grubu yöneticileri ile 2011 yılını değerlendirme fırsatı buldu. 1969 yılından bu yana pazar lideri olduğu yem sektöründe ilkleri gerçekleştiren, yatırımlar ve her bölgede farklı iş kollarıyla istihdam yaratarak ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan ABALIOĞLU Grubu’nun gıdadaki markası Lezita Ulusal İş Ortakları Toplantısı’nda bu yıl altıncı kez bayileri ile bir araya geldi. Kuşadası’nda düzenlenen üç günlük toplantıya tüm Türkiye’den 200 kişi katıldı.

Açılış konuşmasını ABALIOĞLU Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Abalıoğlu’nun yaptığı toplantıda ABALIOĞLU Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Ender, Baha ve Ergun Abalıoğlu ile Lezita Zincir Mağazalar Satış Müdürü Mesut Ergül de konuşma ve sunumlar yaptı.

ABALIOĞLU Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Abalıoğlu konuşmasında ABALIOĞLU Grubu’nun bölge ve ülke ekonomisi için yarattığı değere dikkat çekerek şunları söyledi:

“ABALIOĞLU Grubu olarak bugün biz, 2 bin çalışanımız, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 80 bayimiz, sekiz satış bölge müdürlüğümüz ve iş ortaklarımız ile büyük bir aileyiz. 2011 yılında elde ettiğimiz yüzde 34 oranındaki büyüme ve 950 TL’lik ciro ile bölge ve ülke ekonomisi için değer yaratıyoruz. Tüm bu rakamlar ve güçlü performansımız bizi, ülke sanayinin en güçlü aktörlerinden biri haline getiriyor. 43 yıl önce tam da bu tabloyu gözümüzde canlandırarak, bugünlere inanarak yola çıkmıştık. Şimdi, gelecekte grubumuzu sadece Türkiye’de değil, dünya pazarlarında en ön sıralara taşıyacağımıza inanmamız için daha fazla nedenimiz var.”

Geleneksel ABALIOĞLU Ulusal İş Ortakları Toplantısı’na katılan bayilere ABALIOĞLU Grubu’nun yeni tesisi de tanıtıldı. Katılımcılar Ritim Gösterisi gibi renkli etkinliklerle 2012 yılı içen enerji de topladı. Toplantı sırasında ayrıca Efes Harabeleri’ne bir gezi de düzenlendi./gıdavitrini


7 Mart 2012. 10:30
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x