Lezita iletişim ajansını seçti


 

Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içerisinde 47. sırada yer alan Abalıoğlu Grubu’nun bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Lezita markası, iletişim ajansını seçti. Lezita, marka iletişimi çalışmalarını ON İletişim’le birlikte yürütmeye karar verdi.

Abalıoğlu Grubu’nun kırk sekiz yıllık sanayi ve girişimcilik tecrübesiyle oluşturduğu Lezita markası, 2006 yılından bu yana lezzet severlere zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. Toplam 100.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük, en yenilikçi teknolojilerle hizmet veren ve en hijyenik et entegre tesislerinden birine sahip olan Lezita, üretimden pazarlama zincirlerine kadar her aşamada kaliteyi en üst seviyede tutarak fark yaratıyor.

Taze ve dondurulmuş piliç etinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel ürünlere kadar zengin bir ürün grubu bulunan Lezita’da, uluslararası standartta üretim yapılırken biogüvenlik önlemler de en yüksek noktada uygulanıyor. Lezita toplam satışının %6’sını ihracat pazarına sevk ediyor.

Şimdiye kadar gıda sektöründe lider markalarla çalışan ON İletişim, yaratıcı ve sürdürülebilir iletişim stratejileriyle Lezita’nın iletişim süreçlerine değer katmak için çalışacak. ON İletişim, pazarlama iletişimi, içerik yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik tasarımı ve yönetimi gibi konularda Lezita’ya hizmet verecek.


Yazan - 11 Ağustos 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x