Lösemili çocuklar için doğum günü partisi


thumbs_b_c_dbbe2f1930234187934acd5b750554fd

 

LÖSEV’in, lösemi tedavisi devam eden ve tedavisi tamamlanan çocuklar için başlattığı doğum günü partisi etkinliklerinin ilki, milli futbolcu Mehmet Topal’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

İSTANBUL

 

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), lösemi tedavisi devam eden ve tedavisi tamamlanan çocuklar için her ay doğum günü partisi düzenleyecek.

 

LÖSEV’den yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Mehmet Topal, lösemili çocuklar için düzenlenen ilk doğum günü organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

 

Vakfın Levent’teki yeni hizmet binasına ait kış bahçesinde yapılan kutlamaya komedyen Yavuz Seçkin, TBF Milli Takımlar Menajeri Kerem Tunçeri, Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş da katıldı.

 

Doğum günü partisi için çocuklara sürpriz yapan Deha Bilimlier de çocukların istediği şarkıları seslendirdi.

 

Bilimlier, en ilginç isteği 4 yaşındaki lösemi hastası Emin Kaan Şeneloğlu’ndan aldı. “Recep Tayyip Erdoğan şarkısı istiyorum.” diyen Emin Kaan’ın “Dombıra” şarkısını istediği annesi tarafından dile getirildi. Daha sonra sonra partiye katılanlar birlikte şarkıyı seslendirdi.

 

Mehmet Topal ve Emine Ün çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

 

Basketbolcu olmak isteyen çocuklarla sohbet eden Tunçeri de bir doğum günü organizasyonuna ev sahipliği yapmaktan mutlu olacağını ifade etti.

 

LÖSEV Bölge Koordinatörü Zuhal Ön ise doğum günü organizasyonlarını gelenekselleştireceklerini kaydetti.AA


Yazan - 6 Aralık 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x