Matlı AŞ. emtia piyasasında yılda 1 milyon ton ürün işliyor


128280

 

 

 

 

Matlı AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, 2015 yılı 9 aylık dönemdeki faaliyetlerini değerlendirerek, yeni hedeflerini anlattı.

 

BURSA (DÜNYA) – Ülke genelindeki 6 fabrikasında hayvan yemi üreten Matlı AŞ, satışlarını arttırıp büyümesini sürdürüyor. Matlı AŞ’nin bölge müdürleri ve bölge satış yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Matlı AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, 2015 yılı 9 aylık dönemdeki faaliyetlerini değerlendirerek, yeni hedeflerini anlattı.

 

 

Matlı, firmanın emtia piyasasında yıllık 1 milyon tona yakın ürün işler hale geldiğini ve pazar payını sürekli olarak arttırdığını söyledi. Toplamda 600’ün üzerinde kişiyi istihdam ettiklerini belirten Matlı, “Karacabey’de kurulan Matlı AŞ bugün ulusal bir marka olmayı başarmıştır. Bundan sonraki hedefimiz uluslararası düzeyde marka olmaktır. Dünyanın 98. büyük yem üreticisi durumundayız. Daha üst sıralara yükseleceğiz. Bunu da yine çalışanlarımız ile birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum. Gerek insan kaynağımız ve gerekse üretim teknolojimiz ile networkümüz anlamında bu birikime ve tecrübeye sahibiz. Sistemli bir şekilde daha çok çalışarak bu hedefimizi de gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Çalışanlardan bayilere ve yetiştiricilere kadar her yıl 125 bin kişi ile birebir iletişim halinde olan Matlı AŞ’nin 2015 yılı 9 aylık dönemdeki faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, Karacabey, Turgutlu, Çorlu, Konya, Samsun ve Gaziantep’teki fabrikaların üretimleri ile satışları gözden geçirilerek 2016 yılına ilişkin hedefleri ele alındı.


Yazan - 20 Ekim 2015. Kategori MANŞET, EKONOMİ, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x