Melek İpek: Oğlum kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak


iiii

 

 

 

 

İpek Medya Grubu sahibi Akın İpek’in annesi Melek İpek, oğlunun yurt dışına kaçtığı iddialarına tepki gösterdi.

 

 

Anne ipek, “Akın Bey İngiltere’ye kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir şey yok. 7 kat yerin altına inseler, gökyüzüne çıksalar Akın Bey’in bir hatasını bulamazlar.” dedi.

 

 

İpek Medya Grubu sahibi Akın İpek’in annesi Melek İpek, oğlunun İngiltere’ye kaçtığı iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Koza İpek Grubu İstanbul yolu üzerindeki binasına gelen anne İpek, oğlunun kaçtığı iddialarına tepki gösterdi. Anne İpek, “Akın Bey İngiltere’ye kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir şey yok. Akın Bey’in 7 kat yerin altına inseler gökyüzüne çıksalar bir hatasını bulamazlar. Bulamayacaklar Allah’ın izniyle. Bu gelip geçici bir dönem bunun hakkında şu anda çok şey söylenebilir, ama söylemiyor. Rabbim bizi sabreden kullarından etsin.” diye konuştu.

 

 

“Bunu yaptıranlar da benim düşmanım değil. İşin en acısı o. İki kardeş kavga ediy: or gibi geliyor bana ve ben üzgünüm.” diyen İpek, konuşmasını şöyle sürdürdü”Benim oğlum asla ve asla hiçbir hata yapmamıştır, Allah’ın izniyle yapmayacaktır. Bugüne kadar aile olarak yaptığımız tek şey, ekmeğimizi paylaştık, karıncayı incitmedik, hiç ayrım yapmadan tüm insanlara yardımcı olduk. Ve bundan sonra da hayatımızın sonuna kadar aynı şekilde devam edeceğiz. Hiç kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Bunları esefle kınıyorum, ayıplıyorum. Bir de şunu söylemek istiyorum bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var ya bize yapışmadı, yapışmayacak da. Sivrisineğin vızıltısı kadar da tesiri yok.”

 

7 Koza İpek yöneticisi serbest

 

Koza İpek Holding’in 23 şirketine yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 7 kişi savcılıkça serbest bırakıldı

 
Dün sabah saatlerinde Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Koza İpek Holding’e ait çeşitli alanlarda faaliyet gösteren 23 şirkette arama başlattı. Aramalarda, şirketlerdeki evrak ve bilgisayarlara el konuldu. Operasyonun Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) finans desteği sağladığı iddiasıyla yapıldığı belirtilmişti.

 

Operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 7 kişi bugün savcılıkta serbest bırakıldı. 1 kişiye adli kontrol şartı getirildi.

 

Hamdi Akın İpek’e ‘yokluğunda tutuklama’ talebi

 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek hakkında “yokluğunda tutuklama” talep etti

 

 

 


Yazan - 2 Eylül 2015. Kategori MANŞET, SİYASET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x