Meslek büyüklerine saygı günü yapıldı


Veteriner Hekimler Odası ve Ege Vet işbirliğiyle 28 Mart 2012 günü “Meslek Büyüklerine Saygı Günü” olarak kutlandı.

Mesleğe 40 yıl ve üzerinde emek vermiş olan Veteriner Hekimler ilk olarak Alsancak’ta bir restorant’ta kahvaltıda buluştular.  Günün açılış konuşmasını yapan İzmir Veteriner Hekimler Odası Başkanı Suat Çelikel, Meslek Büyüklerine “Hoşgeldiniz” dedikten sonra birer kristal gül hediye etti.  Kahvaltıdaki buluşma ve tatlı sohbetlerin ardından servis otobüsüyle Ege Vet & Ata Fen tesislerine geçen Veteriner Hekimlere ilk önce Ege Vet Genel Müdürü Tahir S.YAVUZ tarafından Şirket, Boğa İstasyonu ve Sperma Üretim Merkezi, Aşı Üretim Laboratuvarı hakkında bilgi aktarıldı. Daha sonra Ege Vet Genel Müdür Yardımcısı ve Kurucu Ortağı Ahmet Gedik, Aşı Üretim Bölümünün video eşliğinde bilgilendirmesini yaptı.  Son olarak Aşı Bölümü Direktörü Dr. Mestan Özyer aşıların özellikleri, yapılan ve yapılması düşünülen aşılar hakkında teknik bilgiler verdi.  Mesleğe 40 yıl ve üzerinde hizmet vermiş Meslek Büyüklerinin çok sayıda sorusu cevaplandırıldı ve tavsiyeleri alındı. Grup öğle yemeğini Ege Vet tesislerinde aldıktan sonra servisle Boğa İstasyonu ve Sperma Üretim Merkezine geçildi. Orada Ahmet Gedik üretim hakkında bilgi aktardı ve boğalar tanıtıldı.

DİĞER HABERLER
%100 Ekolojik Pazarlarda EkolojiKitap Günleri

Meslek Büyükleri son derece mutlu olduklarını ifade ederken, Veteriner Hekim Odası Başkanı Suat Çelikel her yılın belirli bir gününün “Meslek Büyüklerimize Saygı Günü” olarak saptanmasını düşündüklerini söyledi.

Ege Vet Genel Müdürü Tahir S.Yavuz bu fikri yürekten desteklediklerini ve organizasyonuna destek vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Bu yılki etkinliklere 1946 yılı mezunu, 66 yıllık Veteriner Hekim Dr. Leman Ertürk damgasını vurdu.  Tüm veteriner hekimler meslek abidesi Dr.Leman Ertürk ile fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.  Dr. Ertürk, Oda çalışmalarını ve Ege Vet çalışmalarını değerlendirerek kendilerini candan kutladığını, gurur duyduğunu, sadece bu toplantı için Bodrum’dan geldiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi.  Toplantı sağlık ve neşe içinde her yıl toplanabilmek dilekleriyle sona erdi.


30 Mart 2012. 16:27
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x