Moldova’lıların Tarım Tesislerini Ziyareti


DSC_6390

 

 

 

Moldova Cumhuriyeti Tarım ve Gıda Bakanlığı Temsilcileri Tarımsal Alanları Gezerek İlimizin Tarımsal Teknolojileri Hakkında Bilgi Edindi
​Moldova Cumhuriyeti Tarım ve Gıda Bakanlığı yetkilileri ile Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği yetkilileri İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

DSC_6437

 

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret ederek ilin tarımsal yapısı hakkında bilgi edinen heyet, Zeytincilik Araştırma Enstitüsünü de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Heyet, 2 gün boyunca İzmir ilinde tarımsal alanları gezdi ve ilin tarımsal teknolojileri ile ilgili bilgiler edindi.

 

 

Urla’da yetiştiricilik yapan bir küçükbaş hayvan yetiştirme çiftliğini ziyaret eden Moldovalı yetkililer tesis hakkında bilgi edindi.

 

DSC_6329

 

 

İkinci gün Seferihisar İlçe Tarım Müdürlüğü ziyaretinde bulunan ekip, İzmir İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’nce gerçekleştirilen bir sunuma katıldı. Sunum ardından, Birlik üyesi küçükbaş hayvan yetiştirme ve süt işleme tesisini gezen ziyaretçiler hayvan besleme, yetiştirme ve süt ürünü işleme konularında bilgilendirildi.


Yazan - 1 Aralık 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x