Muğla Veteriner Hekimler Odası “Yusuf Kayacık ” dedi..


Muğla Veteriner Hekimler Odası 9 olağan genel kurulunu Muğla Sanayi ve Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirdi.

 

Genel kurula CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Muğla Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Songül Topal, Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş, Sanayi ve Ticaret Müdürü Haydar Ökten, Ak Parti Muğla Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çelebi, MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven, Emlakçılar Derneği Başkanı Ziya Ercan ve veteriner hekimler katıldı.

 

Divan Başkanlığını Muğla Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Songül Topal’ın yaptığı kongrede konuşan Oda Başkanı Yusuf Kayacık, Türkiye’de veteriner hekimlerin halen daha baytar olarak ifade edilmesi kendilerine verilen önemin göstergesi olduğunu söyledi.

 

Kayacık, “Bugün burada gösterilen katılım ilgi beni mutlu etti. Veteriner hekimlerin yaşadıkları sıkıntılar elbette ki var. Oda olarak tüm üyelerimizin sıkıntılarını çözmek için gayret sarf ediyoruz” dedi.

Kayseri Veteriner Hekimler Odası Seçimleri de Yapıldı

‎23/09/2012 tarihinde yapılan Oda Organ seçimlerinde Yönetim Kurulu üyeliğine Akif Başol,Bülent Ertuğrul,Deniz Karahan,Mustafa Durak,Ahmet Bostan seçilmişlerdir.Seçim sonuçlarının sektöre  hayırlı olmasını temenni ederiz.   Yönetim Kurulu;  Akif Başol  Bülent Ertuğrul Deniz Karahan Mustafa Durak Ahmet Bostan

Haysiyet Divanı;  Prof.Dr.İhsan Keleş Yr.Doç.Dr.Mehmet Özkan Mustafa Güler Kenan Akcan Bünyamin Soy

Büyük Kongre Delegesi;  Prof.Dr.İsmail Hakkı Nur Latif Büber B.Niyazi Kılıçkaya Ergün Tuğluk Zayit Acı Faruk Yılmaz

Denetleme Kurulu;  Ekrem Kaygısız Prof.Dr.Gültekin Atalan

 


Yazan - 24 Eylül 2012. Kategori HAYVANCILIK, YENİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x