MULTIVAC Türkiye yeni binasına taşındı!


1

 

Multivac Türkiye’nin yeni binasının açılışına Türkiye’nin bir çok yerinden ve farklı sektörlerden davetliler katıldı. Ayrıca açılışta, Avrupa’dan gelen partner firmaların yetkilileri de hazır bulundu.

 

07 Mayıs 2012 tarihinde  gerçekleştirilen açılışta davetliler şirketin tanıtımı ve Türkiye’deki çalışma stratejileri ile ilgili bilgi verildi.

 

MULTIVAC Türkiye, 2007 yılında, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup 2009 yılında ise showroom alanına sahip satış /servis ofisini İzmir’de açmıştır. 2010 yılından itibaren Ankara, Konya ve Gaziantep bölgelerinde servis veren çalışanları ile toplam 27 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

5

2011 Aralık ayında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Istanbul’da yeni binasına taşınan MULTIVAC, 2.480 m2 den oluşan 3 katlı yeni binasında geniş kapsamlı yedek parça, sarf malzemeleri ve makine depoları ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Yeni binada yaklaşık 800m2’lik üretim ve montaj alanı öngören Multivac kısa vadede bu planını da hayata geçirecek.

 

Açılış konuşmasını yapan MULTIVAC CEO’su Hans-Joachim Boekstegers, Türkiye pazarının ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Türkiye pazarı için yakın zamanda üretime geçeceğini açıklayan Hans-Joachim Boekstegers yerel üretim sayesinde daha rekabetçi bir konuma geleceklerini ifade etti.

DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'un hesabını hukuk içinde soruyoruz

4

MULTIVAC Türkiye Genel Müdürü Bahri Yağımlı, yaptığı konuşmada 2008 yılından bu yana yıllık cirolarını 6 katına çıkardıklarını belirtti. Yeni binalarında hem üretim imkanlarıyla hem de almş oldukları yeni temsilciliklerle agresif büyüme politikalarının devam edeceğini söyledi. Amaçlarının Türkiye’yi bir üretim üssü yaparak istihdam yaratacaklarını, bu anlamda ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını açıkladı.

 

MULTIVAC, başta gıda olmak üzere medikal, endüstri ve tüketim ürünleri gibi sektörlere yönelik paketleme ve etiketleme çözümleri sunmaktadır.

 

Ürün portföyünde termoform paketleme, hazır tabak kapatma, hazneli vakum paketleme ile “MULTIVAC etiketleme ve kodlama” cihazlarını bulunduran MULTIVAC Türkiye,Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları dahilinde, satış ve satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.

2

Üretime büyük değerler katan ambalaj çözümleri geliştirerek müşterilerinin büyüme oranını, yenilikçi gücünü ve başarılarını destekleyen MULTIVAC, geliştirdiği ürünler; teknoloji kullanımı, verimlilik ve güven konularında sektörün standartlarını belirlemektedir.

 3


17 Mayıs 2012. 19:26
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
Aynur
Aynur
11 yıl önce

Salam!Multivac 250BASIC fiyati ne kadar?ve başqa paketleyicilerin fiyatini bilmek isteyirem.Teşekkürler!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x