Mustafa Baysan’ın Açıklaması


DSC_3391

 

 

 

Sevgili Hemşehrilerim,

 

Seçim sürecine girdiğimiz şu günlerde, milletvekili seçimlerindeki aday sıralaması hakkında benimle ilgili gerçeği yansıtmayan bazı haberlerin yayılmaya çalışıldığını görüyorum.

 

 

Benim Mustafa Baysan olarak siyasete yer alma sebebim, siyaseti memleketime hizmet etmek için bir araç olarak görmemdir. Memleketime, hemşehrilerime hizmet etmek amacıyla bana verilecek her görevi, nasıl şimdiye kadar yüreğimi koyarak yapmaya çalıştıysam, bundan sonra da aynı şekilde davranacağımdan kimsenin en ufak bir kuşkusu olmasın.

 

 

Ülkemiz çok kritik bir süreçten geçiyor.Bu dönemde partimizin bizim için uygun göreceği her görev, memleketimize olan borcumuzu ödemek için fırsattır. Verilen görevi beğenmeme gibi bir anlayışımız hiç olmadı. Bundan sonra da olamaz.

 

 

Çocuklarımızın geleceği için bireysel kaygılarımızı aşarak bir araya gelmek zorundayız.Cumhuriyetimizin kurucu partisi, Gazi Mustafa Kemal’in emaneti Cumhuriyet Halk Partisi’nin büyük çatısı altında toplanma zamanı şimdi…

 

Mustafa BAYSAN

 

 

 

 


Yazan - 29 Ağustos 2015. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x