Mustafa Baysan’ın Teşekkürü


DSC_3389

 

 

Sevgili Hemşehrilerim, Sevgili Dostlarım;

 

Memleketimiz ve çatısı altında olmaktan her zaman gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi adına aday listemizin hayırlı olmasını diliyor,aday listesinde yer alan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, canı gönülden başarılar diliyorum.

 

Bu süreç boyunca bizden ilgisini esirgemeyen, her aşamada fedakarca destek veren, başta Cumhuriyet Halk Partisi idealleri için mücadele eden tüm dava arkadaşlarıma, tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Siyasi olarak sergilediğimiz samimi tavrın halkımızda bulduğu karşılık, mücadelemize halkımızın verdiği destek, yaşamım boyunca unutulmayacak kadar değerli ve anlamlıdır. Yüreği memleket sevgisi ile dolu olan birisi için önemli olan hemşehrilerinin gönlünde yer edinmektir. Bunu başardığımıza inanıyorum.

 

Hep söyledim. Bireysel kaygıları aşarak ülkemizin geleceği için mücadele etmemiz gereken, birlik içinde olmamız gereken zamanları yaşıyoruz.

Ortak geleceğimiz için Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu seçimlerde göstereceği başarı çok önemli. Herkesi bu mücadeleye destek olmaya davet ediyorum. Bunu ancak birlik içinde, beraberce mücadele edersek başarabiliriz.

 

Şahsıma ve mücadeleme verdiğiniz destek için hepinize tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Saygı ve sevgilerimle,

Mustafa baysan

 


Yazan - 18 Eylül 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SİYASET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x