Pharma-Sem şirketinin üreticilerle buluşması


 

kerem-ile-asli

 

Pharma-Sem şirketinin  üreticilerle toplantısı Lüleburgaz’da

 

Şirketin toplantısının gündemi aşağıda.

 

 

degerli-sektor-paydaslarimiz

logo

Pharma-Sem hayvan sağlığı ve beslenmesi sektöründe deneyimli profesyonellerin bir araya gelmesiyle 2007 yılında kurulmuştur. Pharma-Sem o tarihten günümüze,sahip olduğu bilgi birikimini yenilikçi vizyonuyla hep daha ileriye götüren, sektöre inovatif ürün ve çözümlerle katkı sağlayan, lokomotif şirketler arasına girmeyi başarmıştır.

Hayvan sağlığına etkisi kanıtlanmış, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı, GMP sertifikalı, verimlilik odaklı ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Ürün yelpazemizin büyük çoğunluğunu oluşturan yerli ürünlerimizin yanı sıra Avusturya, Almanya ve İtalya’nın hayvan sağlığı ve beslenmesi alanında patentli ürünlere sahip lider markalarının Türkiye dağıtımını da üstlenerek çözüm alanımızı genişletiyor, hayvancılık sektörüne değer yaratacak ürünler sunuyoruz.

Ticari faaliyetlerimizin yanında teknik sorumluluklarımızı da ayrılmaz bir bütün olarak görüyor, özellikle kanatlı sektörü için uluslararası seviyede danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Amacımız kullanımınıza sunduğumuz her ürünün karşılığının en etkin şekilde alınması ve üründen alınan faydanın maksimum seviyede olmasıdır. Bu yaklaşımımız müşterilerimiz ile aramızdaki sarsılmaz güven ilişkisinin teminatıdır.

Pharma-Sem olarak yapacağımız tüm faaliyetler ve yatırımlarla hayvan sağlığı ve beslenmesi sektörüne değer katacak, verimliliğin dünya standartlarında olmasını sağlayacağız.

 


8 Aralık 2016. 15:12
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x