Piliç Markası “Hen Coops” İlk Şubesini Batı Ataşehir’de Açtı

16 Kasım 2010. 15:48

Kısa sürede hızlı büyüme hedefiyle yola çıkan Hen Coops, 200 bin dolarlık yatırımla ilk şubesini Batı Ataşehir’deki Andromeda Residence’da açtı.

Zengin menüsü ve servis kalitesiyle, Türkiye’nin öncü tavuk restoranı olmayı amaçlayan Hen Coops, bir yılda 2,5 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

Tavuk sektörünün yeni markası Hen Coops, 200 bin dolarlık yatırımla, 80 m²’lik alan üzerine kurduğu, ilk şubesini Batı Ataşehir’de Andromeda Residance’ta hizmete açtı.

‘Lezzeti evinize getiriyoruz’ sloganıyla paket servisi de yapacak olan Hen Coops, restoranlarındaki yüksek kaliteyi paket servise yansıtma konusunda da iddialı. Restoranlarında Şeker Piliç ürünlerini kullanacak olan Hen Coops, şık bir restoran kalitesini uygun fiyatla müşterilerine sunacak.

Hen Coops, 2010 yılı sonuna kadar Bahçeşehir ve Çekmeköy şubelerini de hizmete açacak. İlk yapılanmasını son yılların gözde yaşam alanı uydu kentlerde gerçekleştiren Hen Coops, sonraki adım olarak AVM’lere girmeyi planlıyor. Hen Coops, İstanbul’dan başlayarak İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi illerde de yatırım yapıp şubeler açarak markayı büyütmeyi amaçlıyor. Türkiye çapında hızlı bir büyüme gerçekleştirmeyi hedefleyen Hen Coops, kendi açacağı ilk beş şubeden sonra bayilik vermeye de başlayacak.

Türkiye’nin en renkli menüsü…

“Tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz en renkli dünya” olarak tanımlanan Hen Coops’un menüsünde; salatalardan burger ve wrapler’e, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine, chicket basketstan renkli poppersa kadar zengin seçenekler bulunuyor. Hem sağlığına özen gösteren hem de lezzetten vazgeçemeyenler için de “light select” menüsü yer alıyor. Diner menüsü ise tadı damaklarda kalacak ana yemeklerden oluşuyor. Hen Coops’un yıldız ürünü ise; renkleri sebze ve meyve özlerinden elde edilen “renkli tavuklar”. İçeceklerde ise özellikle farklı damak zevklerine hitap eden “milkshake”ler ile iddialı. Her yaş ve her damak zevkine uygun seçenekler içeren menüde; zamanı kısıtlı öğrenciler ve çalışanlar için atıştırmalıklar, çocuklar için de eğlenceli menüler yer alıyor.

Diğer Haberler:
Kamuoyu Açıklaması

Müşteriye “fast food” değil “good food” yedireceğiz

Tavuk restoranlarına artan talep, ‘Hen Coops’ markasını doğurdu.

Kümes´e 2.5 milyon $ yatırdı yurtdışında da restoran açacak
Tavuk restoranlarına artan talep, Hen Coops markasını doğurdu. Hen Coops´la tüketiciye restoran kalitesinde ama uygun fiyatlı ve sağlıklı yemek yedirme iddiasında olan Özgür Akyol ve Onur Baş, 20 restorana ulaştıktan sonra yurtdışına açılacak

ONUR Baş, Hen Coops ile ‘Good food’ konseptini benimsediklerini, fast food kadar hızlı ama şık bir restoran kalitesindeki servisiyle farklarını ortaya koyacaklarını söyledi. Baş, şöyle devam etti: “Mönümüzü geniş bir skalaya oturttuk. Salatalardan burger ve wrapler’e, diğer restoranlardan farklı olarak fajita wrap de var, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine kadar zengin seçenekler var. Hen Coops olarak kaliteli tavuk restoranların standartlarını, zincir tavuk restoranlarının fiyatlarıyla sunacağız. Hen Coops restoranlarındaki kaliteyi paket servisimizde de yansıtacağız. Tasarımlarında iddialı olduğumuz, herkesin çok beğeneceği hatta saklamak isteyecekleri paketler hazırladık. Amacımız, müşterilerimizin evde de restorandaymış gibi aynı keyifle yemeklerini yemeleri…’

Hen Coops Hakkında

CreativeWorksGroup bünyesinde kurulan, Hen Coops, yaratıcı lezzetleri ve servis kalitesiyle klasik tavuk restoranı anlayışını değiştiriyor. Türkiye”deki “en geniş ve renkli tavuk restoranı menüsüne” sahip olan Hen Coops, hızla büyüyerek liderliği hedefliyor. “Tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz en renkli dünya” olan Hen Coops”ta, menü geniş bir yelpazede hazırlanıyor. Salatalardan burger ve wrapler”e, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine, chicket baskets”tan renkli poppers”a kadar zengin seçenekler var. Ayrıca hem sağlığına özen gösteren hem de lezzetten vazgeçemeyenler için de “light select” menüsü yer alıyor. Dinner menüsü ise tadı damaklarda kalacak ana yemeklerden oluşuyor. Hen Coops”un yıldız ürünü ise; renkleri sebze ve meyve özlerinden elde edilen “renkli tavuklar”. İçeceklerde ise özellikle farklı damak zevklerine hitap eden “milkshake”ler ile iddialı. Hen Coops olarak kaliteli tavuk restoranların standartlarını, zincir tavuk restoranlarının fiyatlarıyla sunacak. Hen Coops “Lezzeti evinize getiriyoruz” sloganıyla restoranlarındaki kaliteyi paket servisine de yansıtıyor. Misyon Sağlıklı lezzetleri, farklı tatları, servis kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile klasik tavuk restoranı anlayışını değiştirmek ve sektörün öncüsü olmak. Vizyon Yaratıcı yaklaşımıyla sektöründe fark yaratan bir Türk markası olarak, ülke sınırlarını aşarak dünya markası olmak.

Diğer Haberler:
Üretici market fiyatlarında 2016 yılı…

0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x