PINAR’a, Stevie Uluslararası İş Ödülleri Yarışmasında, 3 ödül birden……


 

 

 

 

Stevie 2015 logosu

 

 

Halim UTLU

 

Gıda ve içecek sektörünün öncü markalarından Pınar, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 3 ödüle layık görüldü.

 

60’tan fazla ülkeden 3.700 başvurunun yapıldığı Uluslararası İş Ödülleri’nde, her yıl farklı jüri üyelerine yer veriliyor. Yarışmada, dünya çapında ünlü ve başarılı profesyoneller, başvuru yapılan projeleri değerlendiriliyor.

 

2002’den beri ABD’nin en prestijli organizasyonu

 

2002’den beri ABD’nin en prestijli organizasyonlarından olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri değerlendirmesinin 2015 sonuçları açıklandı. Aralarında ETÜDER üyelerinin de yer aldığı Türkiye gıda ve içecek sektöründen firmalar da, yarışmada ödül kazandı.

 

Pınar, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 3 ödülü almaya hak kazandı.

 

Avrupa Yılın Sosyal Sorumluk Programında Pınara’a Gümüş Stevie Ödülü

 

28 yıldır sürdürdüğü Pınar Çocuk Tiyatrosu ile “Avrupa Yılın Sosyal Sorumluk Programı” kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü’nü kazanan Pınar, bu yıl 34’üncüsü gerçekleşen Pınar Resim Yarışması ile de “Yılın İletişim Kampanyası – Medya İlişkileri” kategorisinde, Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. Pınar Enstitüsü’nce gerçekleştirilen “Sütümüzün Geleceği Bilinçli Ellerde Projesi” de, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Avrupa Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde, Bronz Stevie Ödülü ile ödüllendirildi.

 

Unilever Türkiye ve Coca Cola İçecek’e  Bronz Stevie

 

Pınar’ın yanı sıra,yarışmanın firma ve organizasyon ana kategorisinde ödül alan diğer firma isimler de şunlar:

 

Unilever Türkiye; ETÜDER üyesi Unilever Food Solutions’ın markalarından Lipton Programı ile Yılın Talep Oluşturma Programı Kategorisi’nde Bronz Stevie,

 

ETÜDER üyesi Coca Cola İçecek; “3.2.1 Harekete Geç” Projesi ile Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kategorisi’nde Bronz Stevie, Düşük Bütçeli İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi’nde Gümüş Stevie,

 

Yiyecek ve İçecekte Yılın Firması Kategorisi’nde Anadolu Efes’e Gümüş Stevie

Anadolu Efes; Yiyecek ve İçecekte Yılın Firması Kategorisi’nde Gümüş Stevie, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kategorisi’nde Sürdürülebilir Turizm projesi ile Bronz Stevie,

 

Tchibo Kahve; Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ve Müşteri Hizmetlerinde Perakende Servisi Kategorilerinde Gümüş Stevie,

 

Otelcilik sektöründen Rixoss Hotels Antalya da, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde, çeşitli kategorilerde ödüller.

 

Akasya Acıbadem’e de 2 ödül

 

Dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği 2015 International Business Awards’da, Akasya Acıbadem de, “Markalı İçerik Kampanyası” ve “En İyi Sergi Sunumu” kategorilerinde Stevie Award’a layık görüldü.Sıra dışı etkinlikleri ve sosyal aktiviteleri ile Akasya Acıbadem, “Markalı İçerik Kampanyası” kategorisinde ve dünya prömiyeri Akasya Acıbadem’de yapılan “Big Names-Canlı Heykeller” sergisiyle “En İyi Sergi Sunumu” kategorisinde olmak üzere, toplam 2 bronz ödül kazanarak, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde büyük bir başarı sergiledi.

 

Mehmet-Aktaş(Yaşar Holding İcra Başkanı)

 

 

Sosyal sorumluluk projeleriyle, topluma katkı sunmaya devam edeceğiz

 

Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Pınar’ın Stevie İş Ödülleri’nde kazandığı 3 ödül ile ilgili olarak “42 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket ederek, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor, yenilikçi ürünler sunarak, tüketicilerimizin hayatına sağlık, lezzet ve değer katmaya devam ediyoruz. Kazandığımız ödüller, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bu doğrultuda daha nice projelere imza atmak üzere bizleri motive ediyor.Sosyal sorumluluk projeleriyle, topluma katkı sunmaya devam edeceğiz.”dedi.

 

6 ana kategori ve farklı alt kategorilerde ödüller veriliyor

 

ETÜDER üyelerinin de aralarında bulunduğu gıda ve içecek sektöründen çok sayıda firma da, ödüle layık görüldü.

 

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan ve dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen Stevie Ödülleri; 2002’den beri düzenleniyor. 6 ana kategori ve farklı alt kategorilerde ödüllerin verildiği yarışmanın ana kategorilerinden biri olan “Uluslararası İş Ödülleri (International Business Awards)”, tüm dünya çapındaki kurumların projelerine açık.olarak düzenleniyor.


Yazan - 19 Ağustos 2015. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x