Rekabet kurulu et firmalarından sözlü savunma istedi


Et ve et ürünleri üreticisi 7 teşebbüs hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunması 15 kasımda yapılacak

Rekabet Kurulunca, et ve et ürünleri üreticisi 7 teşebbüs hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı, 15 Kasım’da yapılacak.

Sözlü savunma toplantısına ilişkin duyuru, Rekabet Kurumunun internet sitesinde yayımlandı.

Buna göre, Rekabet Kurulunun 5 Kasım 2011 tarihli kararı uyarınca, ”Altın Et Entegre Tic. ve San. A.Ş, Aytaç Gıda Yatırım ve San. Tic. A.Ş., Aytaç Gıda Pazarlama Tic. ve San. A.Ş., Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş., Kayarlar Et San. ve Tic. A.Ş., Pınar Entegre Et ve Un San. A.Ş. ve Yaşar Birleşik Paz. Dağ. Tur. ve Tic A.Ş.” unvanlı teşebbüsler hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunması 15 Kasım Salı günü saat 10.00’da  Rekabet Kurumunda yapılacak.

”Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca toplantıya katılmak isteyen şikayetçi ve üçüncü kişilerin, toplantı konusu ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren bir dilekçeyle 31 Ekim mesai saati sonuna kadar Rekabet Kuruluna başvurması gerekiyor.

 


Diğer Haberler:
Pendik Veteriner Kont. Ens.115.Kuruluş Günü
Yazan - 14 Ekim 2011. Kategori HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı