Rekabet Kurulu’ndan Aytaç’ın Devrine Onay


 

 

130918_aytac.hlargeAk Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ ile Yıldız Holding AŞ’nin kuracakları bir şirket aracılığıyla Aytaç Gıda Yatırım Sanayi ve Ticaret AŞ’nin yüzde 75 hissesini, Yimpaş Yozgat İhtiyaç Maddeleri Paz. ve Tic. AŞ, Yimpaş Gıda San. ve Tic. AŞ ve Yimpaş Holding AŞ’den devralması işlemine izin verildi.

 
Rekabet Kurulu, Lusail International Media Company’nin Turkuvaz Aktif Televizyon ve Prodüksiyon AŞ hisselerinin, Çalık Holding AŞ tarafından devralınması işlemine izin verdi.

 
Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Antis Kozmetik ve Ticaret Ürünleri AŞ ile muhtelif bayileri arasında imzalanan ve diğer bayilerle imzalanacak aynı hükümleri içeren tip sözleşmeye muafiyet tanındı.

 
Sierra Services Holland B.V. ile Maxence Patrick Liagre ve Julien Oliver Gabriel Martin arasında imzalanan sözleşmede yer alan rekabet etmeme ve gizlilik yükümlülüğüne ilişkin düzenlemeye menfi tespit belgesi verildi.

 
Lusail International Media Company’nin Turkuvaz Aktif Televizyon ve Prodüksiyon AŞ ile Turkuvaz Radyo Televizyon Haberleşme ve Yayıncılık AŞ’deki hisselerinin, Çalık Holding AŞ tarafından devralınması işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı.

 

 

 

Ekip Elektronik AŞ ve Beyaz İletişim Sistemleri Dış Tic. ve San. Ltd. Şti’nin tüm hisselerinin Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Tic. AŞ tarafından devralınması işlemine izin verildi.

 

 

 

Yıldız Holding AŞ tarafından Adapazarı Şeker Fabrikası AŞ hisselerinin yüzde 98,79’unun Asya Katılım Bankası AŞ’den devralınması işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı.

 

 

 

Enplast Plastik Kimya Sanayi ve Tic. AŞ tarafından yüzde 50 oranında hissesinin devralınması ile Ravaber Yapı Ürünleri San. ve Tic. AŞ’nin ortak girişime dönüştürülmesi işlemine izin verildi.


25 Ekim 2013. 18:33
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x