Sevgililer gününde pırlanta yerine,pastırma


Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar konusundan Kayseri’den ilginç fikirler ortaya çıktı.

Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar konusundan Kayseri’den ilginç fikirler ortaya çıktı. Kayserili pastırmacı Mehmet Eker, içerisinde çemeni alınmış yani ağız kokusu yapmayan 200 gram pastırma, 4 diş sucuk ve 500 gram mantının yer aldığı Sevgililer Günü paketi hazırlayarak 20 TL’den satışa sunduğunu söyledi.

Eker, şöyle konuştu:

“Pastırmanın fiyatı 60 TL’yi geçti. Dar gelirli vatandaşlarımız sürekli artan fiyatlar yüzünden pastırma ve de sucuğa bu ürünlerin memleketi olan Kayseri’de bile hasret kaldı. Biz de Sevgililer Günü’ne özel paketle onların hem ağzını hem de aşklarını tatlandırmak istedik. Bu paketin normal şartlarda fiyatı 40 TL.”

SEVGİ REÇELİ

KAYSERİ’de kuruyemişçi 30 yaşındaki Ahmet Beğendik, ’Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ’Sevgi Reçeli’ ile çiftlere sağlık, hem de sevgiyi bir arada sunduğunu söyledi.

Kış mevsiminde soğuk algınlığının yaygın olduğunu belirten Ahmet Beğendik, çiftlerin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne bu özel reçelle sağlıklı bir şekilde kavuşmalarını sağlamak olduğunu söyledi. ’Sevgi Reçeli’nin sevgiyle hazırlandığını ifade eden Beğendik, içerisinde Japon çiçek elması, nar suyu, çucuk tarçın, biberiye gibi özel meyvelerin yer aldığını da ifade etti. Reçelin kilosunu 15 TL’den satıldığını belirten Beğendik, şöyle dedi:

“Bu reçel ekonomik fiyatı ile sevgililerin ihtiyacı olan en önemli unsurları sunuyor. İçerisinde hem sağlık hem de sevgi var. Yani soğuk kış günlerinde sevgilileri soğuklara karşı koruyacak. Onların sağlıklı bir Sevgililer Günü yaşamalarına olanak sağlayacak. Bütün çiftleri, el emeği olan bu özel Sevgi Reçeli’ni tatmaya davet ediyorum.”

SEVGİLİLERE ÖZEL MASAJ

Sevgililer Günü’ne özel programlarda şirketler çiftleri kendilerine çekmek için ellerinden geleni yapıyor.

Bazı spor ve sağlık merkezleri, sevgililer gününe özel çiftlere birlikte masaj yaptırma programları bile sundu.

AŞK KAVANOZU

İstanbul’daki alışveriş merkezlerindeki promosyonlar da dikkat çekici. Ev eşyası satan bazı mağazalarda aşk kavanozu gibi yeni ürünlerin piyasaya sürüldüğü görüldü. (Milliyet)

 

 


11 Şubat 2012. 14:51
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x