Siyaset Ödülleri Verildi


Siyaset Dergisi 18. Kuruluş Yıldönümü ve Siyasetin Ödülleri, Ankara Rixos Oteli’nde yapıldı.

 

Yoğun katılımın olduğu törende Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım “Yılın Bakanı” ödülüne layık görüldü.

 

Ödülünü Siyaset Dergisi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan’ın elinden alan Bakan Eker, bu ödülü ülke genelinde 81 ilde hizmet veren 60 bin bakanlık çalışanı adına aldığını söyledi.

 

Bakan Eker aynı zamanda, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ankara İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, Sanatçı Orhan Gencebay ve İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan’a ödüllerini verdi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu’ya “Yılın Siyasetçisi” ödülünün verildiği gecede, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu “Yılın Milletvekili” ödülüne layık görüldü.

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler de, “Biz bu ödülleri hizmet yolumuzda kendimize bir yol arkadaş olarak görüyoruz. Daha fazla hizmet edebilme anlamında plan ve proje yürütüyoruz. Bizi böyle bir ödüle layık gördükleri için Siyaset Dergisi yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk ise, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Eğer siz bir şeyler üretiyorsanız, bu ülkenin üretmeye en fazla ihtiyaç duyduğu dönemde insanlar bunu marifetin iltifata tabi olacağını varsayarak iltifatta bulundular. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

DİĞER HABERLER
Tavukçuların KDV Sorunu Yeniden Düzenlendi

 

Gecede çok sayıda milletvekilinin yanı sıra Orhan Gencebay, Emel Sayın, Ahmet Özhan, Erol Büyükburç, Volkan Konak ve Zara’nın aralarında bulunduğu sanat ve iş dünyasından çok sayıda kişiye de ödül verildi


13 Haziran 2012. 15:37
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x