Süleyman Seba’nın Sağlık Durumu İyi


Beşiktaş Kulübü’nün onursal başkanı Süleyman Seba hastaneye kaldırıldı. Seba’nın genel sağlık durumunun iyi olduğu ve kontrol amacıyla bir gece hastanede kalacağı bildirildi.

Siyah-beyazlı kulübün onursal başkanı Seba’dan haber alınamaması sonrası evinin kapısı kırılarak içeri girildiği ve yerde düşmüş şekilde bulunan Süleyman Seba’nın Fulya Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, kulübün onursal başkanının bugün Beşiktaş Karadeniz Ereğli Derneği üyeleriyle yemek yemesinin planlandığını belirterek, “Ancak kendisinden haber alınamayınca evinin kapısı kırılarak içeri giriliyor. Başkanımızı düşmüş vaziyette bulmuşlar. Hemen bir ambulans gönderdik” dedi.

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Reha Baran da, yapılan tetkik ve muayeneler sonucunda Seba’nın genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, kontrol amacıyla bir gece hastanede kalacağını kaydetti.

Düşerek yaralanan Şener’e ameliyat

Bu arada, Seba’yı hastanede ziyarete gelen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener’in düşerek diz kapağından yaralandığı ve ameliyat edileceği bildirildi.

Acıbadem Fulya Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre, Şener’e yapılan muayene ve tetkik sonucunda ameliyat kararı alındı.

Şener hakkında bir açıklama yapan Acıbadem Fulya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Ömer Taşer, şu bilgileri verdi:

“Düşme sonucunda Sadri Şener’in sağ Quadriceps tendonu diz kapağı kemiğine yapıştığı yerden kopmuştur. Acıbadem Fulya Hastanesi’nde 20 Ekim 2012 Cumartesi günü ameliyat edilecektir.”

 


Yazan - 20 Ekim 2012. Kategori YENİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x