Süt Sanayinde İzmir’in Rolü Etkinliği


Culinary,_best_quality_Wallpapers_-_egg_and_milk

 

 

TÜRKİYE’de soğuk zinciri en iyi şekilde kullanarak en sağlıklı süt teminini sağlayan İzmir’de sektörün tüm bileşenlerini kapsayacak zirve düzenlenecek.
Yaşar Üniversitesi’nin öncülüğünde yarın saat 13.30’da (08.01.2015) Bornova Kampüsü’nde gerçekleştirilecek zirvede süt politikalarından dünya trendlerine kadar pek çok konu ele alınırken, bilinçli süt tüketimi de ana gündem maddesi olacak.

 

“Süt ve Süt Ürünleri Sanayinde İzmir’in Rolü ve Bilinçli Süt Tüketimi” başlıklı etkinliğin açılış konuşmasını Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı yapacak. Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal’ın da katılacağı panelde, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölüm Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Harun Uysal, Gıda Mühendisliği Süt İşleme ve Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurcan Koca, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, İzmir İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Özer Türer, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu Kurumsal İletişim Direktörü İlknur Menlik, Baltalı Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Funda Baltalı’nın yanı sıra Pınar Süt yetkilileri de söz alacak.


Yazan - 7 Ocak 2015. Kategori MANŞET, GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x