Syngenta, Karadeniz Bölge İş Ortakları ile Samsun’da Buluştu


Adsız

 

 

 

 

Syngenta Türkiye, yeni bölge yapılanmasındaki Karadeniz Bölge Müdürlüğü organizasyonu ve ayçiçek, mısır ve bitki koruma portföyüne kattığı yeni ürünleri tanıtmak için 22.01.2016 tarihinde Samsun – Sheraton Otelde “Bayi Toplantısı” düzenledi. Bölgedeki en büyük ve en etkili 22 bayinin katıldığı, Ticari Pazarlama ve Karadeniz Bölgesi Satış ekibi liderliğinde organize edilen toplantıda, Syngenta’nın Ayçiçek, mısır ve bitki koruma ürünleriyle ilgili en önemli iş ortakları yer aldı.

 

 

Toplantının açılış konuşmasını Karadeniz Bölge Satış Müdürü Fatih Turan yaparak; bayi yapılanması ve bölge dinamiklerini anlattı. Ardından Türkiye Satış Müdürü Murat Mert yeni yönetim yapısını anlatarak, Türkiye satış bölgelerini ve yeni gerçekleşecek kampanyalarla ilgili önbilgileri açıkladı. Ayçiçek Kampanya Müdürü Ergin Hamarat Karadeniz bölgesinin en çok tercih edilen ayçiçeği BOSFORA, SANBRO MR, SY CADIX çeşitlerinin özellik ve performanslarını grafiksel olarak da göstererek, yeni kampanya detaylarını tüm iş ortakları ile paylaştı. Devamında mısır kampanya müdürü tarafından mevcut Syngenta hibrit çeşitleri SY PERFORMER, SY HYDRO hakkında 2015 yılı performansları paylaşılarak 2016 için pazara yeni sunulacak olan SY JULLEN ve SY ZOAN tanıtıldı. Entegre çözümler sunan Syngenta, bitki koruma portföyündeki güçlü herbisit ilacı PRIMEXTRA OPTI® ile ilgili teknik detayları ve sağladığı faydaları da vurgulayarak lider bayilerin tecrübelerine de bu bölümde yer verdi. İnteraktif geçen toplantının soru cevap bölümü sonrası gala yemeğine geçilerek, 25 yılı aşkın süredir kesintisiz devam eden başarılı iş ortaklarına Syngenta ailesini simgeleyen plaketler Türkiye Satış Müdürü tarafından takdim edildi.

Diğer Haberler:
Aksaray İSKİ binasının yıkımına başlandı

 

1

 

 

Gerçekleşen bu toplantıda, mısır ve ayçiçeği tarımında Karadeniz bölgesine hitap eden lider bayiler ve eşlerinin katılımıyla, uzun yıllardır devam eden Syngenta iş ortaklıklarının pekişmesi sağlanarak, güçlü ayçiçeği, mısır ve bitki koruma ürün portföyünün konuşulduğu önemli bir buluşma platformu oluşturulmuştur.

 

 

Syngenta, üreticilerin mevcut kaynaklarını daha iyi kullanmalarını sağlayarak küresel gıda güvenliğini artırmaya yardımcı olan lider bir tarım şirketidir. 90’ı aşkın ülkede 28.000 çalışanımız, dünya standartlarında bilimsel ve yenilikçi çözümler ile bitkilerin doğru yetişmesi için çalışmaktadır. Şirket olarak çalışmalarımız verimli topraklarımızı korumaya, biyolojik çeşitliliği artırmaya ve kırsal kesimde yaşamı canlı tutmaya adanmıştır.

 

 


Yazan - 16 Şubat 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı