Tarım sektörü Çorum’da buluştu


IMG_0449(2)

 

 
TSO Fuar ve Sergi Kompleksinde düzenlenen ‘Çorum Tarım Fuarı’, 40 ilden 400 firmanın katılımıyla açıldı.

 

Vali Sabri Başköy, Ticaret ve Sanayi Odası Fuar ve Sergi Kompleksinde düzenlenen fuarın açılış töreninde yaptığı konuşmada, fuarların, üretenlerle talep edenleri bir araya getiren organizasyonlar olduğunu belirterek, fuara gösterilen ilginin sevindirici olduğunu söyledi.

 

 

Fuara 400 firmanın katıldığını ifade eden Başköy, “40 ilden 400 firma aynı ortamda. Yani Türkiye’nin yarısı burada temsil ediliyor. Tarım sektörünün her kesiminden temsilciler var. Başta kentimizdeki çiftçiler olmak üzere bölgedeki tüm çiftçilerimizi fuara davet ediyorum” diye konuştu.

 

 

Atlas Uluslararası Fuarcılık şirketi yöneticilerinden Fevzi Atasagun ise fuara 40 ilden 400 firmanın katıldığını ifade ederek, Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olma iddiasıyla yola çıktıklarını belirtti.

 

 

Geçen yıl aynı fuarın katılımcı sayısının 250 olduğunu dile getiren Atasagun, “Bu yıl 400 firmaya ulaştık. Bu fuarı geleneksel hale getirip, daha kapsamlı organizasyonların yapılmaması için bir neden yok” ifadelerini kullandı.

 
Konuşmaların fuarın açılışını yapan Vali Başköy ve beraberindekiler, daha sonra stantları gezdi. Kentte düzenlenen en kapsamlı fuarlardan biri olan tarım fuarı, pazar gününe kadar ziyarete açık kalacak

 

 


29 Kasım 2013. 11:25
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x