Tavuk Dünyası yeni restoranını Gölcük’te açtı


Gölcük’teki ilk restoranı olarak hizmete başlayan bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, Kocaeli’nin merkez ve farklı ilçelerindeki restoranlarının sayısını da 9’a çıkarmış oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan MumcuGölcüklü misafirlerini ağırlamaya başlamış olmaktan dolayı büyük bir heyecan içinde olduklarını ifade ederek; “ Kocaeli, markamıza yoğun yatırım talebi yapan illerden biri ve bu da bizi açıkçası gerçekten gururlandırıyor. Gölcük’te cadde restoranı olarak hizmet vermeye başlayan bu restoranımızla birlikte Kocaeli’nin farklı bölgelerindeki AVM ve caddelerinde toplam 9 şubemizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Gölcük’teki ilk şube yatırımımız olarak Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’ndekapılarını Gölcüklü konuklarımıza açan bu restoranımız Türkiye’deki toplam cadde şubelerimizin de sayısını 50’ye taşıdı.Yılın başından bu yana 10 farklı şehirde 10 yeni restoran açtık. Daha fazla lezzet severi ağırlamak ve lezzet noktaları haritamızı genişletmek adında 2019’un kalanında da yeni restoran yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz”dedi.

Hizmete giren Gölcük şubesiyle birlikte, Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki toplam şube sayısını ise 46 şehirde 186’ya çıktı.

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Diğer Haberler:
Restoran ve cafe'lerdeki atık yağın denetimleri yoğunlaştırıldı.....

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.


Yazan - 1 Nisan 2019. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x