Tavuk Dünyası yılın ilk 8 ayında %50’nin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdi


2017 yılında sektörünün en hızlı büyüyen markaları arasında yer alan Tavuk Dünyası, 2018 yılının ilk 8 ayında da yüksek oranlı büyümesini sürdürmeye devam etti.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, şirketin sektördeki farklı konseptiyle sunduğu ürün ve hizmetleri daha fazla kişiye ulaştırma” yaklaşımıyla hareket ettiğini ve 2018 hedeflerini de bu yaklaşım kapsamında belirlediğini ifade ederek; yılın başından bu yana yapılan çalışmaları şöyle özetledi: “Bu yıl için belirlediğimiz en önemli hedef, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizin bize olan ilgisini de karşılamak adına, franchise yapımızı daha fazla büyütmek ve farklı bölgelerde daha çok yatırımcıya ulaşmaktı. Bu önemli bir hedefti. Yılın ilk 8 ayında tamamı yatırımcılarımıza ait olacak şekilde 18 yeni restoran açtık ve Kırklareli, Adıyaman, Aydın, Yalova ve Kars’ı da lezzet noktaları haritamıza kattık.Sadece Nisan ayı içinde tam 6 restoranımızı birden hizmete soktuk ve bu yeni şubelerimizde de konuklarımızı ağırlamaya başladık.“

 

“Son çeyrekteki yeni yatırımlarımızla daha da büyüyeceğiz”

Volkan Mumcu, yeni açılan şubelerle birlikte geçtiğimiz 8 ay içinde yapılan toplam yatırım miktarının neredeyse 2017 yılının toplam yatırım miktarı kadar olduğunu ifade ederek “Bu yatırımlarla yılın ilk 8 ayında %50’nin üzerinde büyüme kaydettik. Şirketimiz en yüksek ciroyu ise Ağustos ayında gerçekleştirdi” diye açıkladı.

Gerek açılan yeni şubeler gerekse de müşterilerin artan ilgisiyle Tavuk Dünyası’nın, Türkiye’nin 42 şehrinde hizmet veren 165 restoranında bu yılın Ağustos ayı sonu itibarıyla13 milyon müşteriyi ağırladığına da dikkat çeken Volkan Mumcu13 milyon kişi Tavuk Dünyası’nı ve lezzetlerini tercih etti. Bu bizim için büyük bir mutluluk olduğu kadar büyük de bir gurur kaynağı” dedi.

 

Volkan Mumcu değerlendirmesinin sonunda, Tavuk Dünyası’nın bu yıl için belirlenen hedeflerinde herhangi bir değişiklik olmadığını da vurguladı ve “Yılın kalan kısmında yatırımlarımıza planladığımız şekilde devam edecek ve 2018’i toplamda 35 yeni restoran ile tamamlayacağız. Müşterilerimiz ve yatırımcılarımızın bizlere gösterdiği ilgi, güven ile teveccühe layık olmak ve hep daha iyisini sunmak adına aralıksız şekilde çalışmayı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.


Yazan - 1 Ekim 2018. Kategori MANŞET, GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x