Tavuk Restoranı Açma Hayali İle Asuman Dabak’ta Dolandırıldı


 

4c07362323722f9a0431736e02680f7d_kProf. Canan Karatay’dan sonra oyuncu Asuman Dabak da dolandırıcı kurbanı oldu!

 

Dabak, 20 yıllık birikimi 2.5 milyon lirayı Çanakkale ve Tekirdağ’da tavuk restoranı açma hayaliyle dolandırıcılara kaptırdığını söyleyerek savcılığa başvurdu.
Geçen hafta Prof. Canan Karatay’ın dolandırıcılara 55 bin dolar kaptırmasından sonra bu kez de ünlü oyuncu Asuman Dabak, dolandırıldığını açıkladı.Oyunculuğu daha ne kadar yapabilirim” düşüncesiyle bir süre önce geleceğini garantiye almak için hayatında ilk kez ticarete atılmaya karar veren Dabak, “20 yıllık birikimim” dediği 2.5 milyon lirasını dolandırıcılara kaptırdı.

 

 

BİR YIL İÇİNDE 45 ÇEK VERDİM
“Söz konusu kişi ortak tavuk restoran açma teklifiyle geldi. İyi niyetli ve ikna ediciydi.’Siz Çanakkale’ye Tekirdağ’a sürekli gelip gidemezsiniz’ diye çek istediler. Bir yıl içinde faizleriyle 2.5 milyon lira değerinde 45 tane çek verdim.Ortada bırakın dükkanı kibrit çöpü dahi yok. Meğer bunlar şirket açtırıp şirket kapattırıp çekleri birbirine veren 4-5 kişiymiş. Dolandırılmışım.”
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na kendisini dolandıran şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Asuman Dabak, “Basiretim bağlandı. İnandım. Günah değil mi?” dedi.
Bu arada çek sahiplerinden birinin icraya vermesi üzerine sanatçının Cihangir’deki evi icradan satış sürecine girdi.

DİĞER HABERLER
Faruk Çelik Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Oldu

6 Kasım 2013. 11:42
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x