TEB’den Mersinli sığır yetiştiricilerine kredi desteği


Kazim Gul. Ali Karacalar. Nuri Demirtas (1)

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 18 Haziran Salı günü 1500’ü aşkın üyesi bulunan Mersin Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile imzaladığı iş birliği protokolüyle, birlik üyelerine sahip oldukları hayvan sayısıyla orantılı olarak kredi tahsis edecek. Protokol kapsamında birlik üyelerine toplu olarak Harman Kart verecek olan TEB, yatırım ve işletme kredisi ihtiyaçlarının cazip faiz oranları ile karşılanması, süt bedeli ve destekleme ödemelerinin TEB üzerinden yapılması gibi konularda da birlik üyelerine destek sağlayacak.

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 18 Haziran Salı günü 1500’ü aşkın üyesi bulunan Mersin Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile iş birliği protokolü imzaladı. İmza töreni Mersin Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı  Nuri Demirtaş ve Mersin Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Karadeniz’in yanı sıra, TEB Tarım Bankacılığı Bölge Satış Yöneticisi Ali Karacalar, TEB Mersin Şubesi Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kazım Gül ve Tarım Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı Mehmet Öztürk’ün katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Protokol kapsamında birlik üyelerine toplu olarak Harman Kart verecek olan TEB, yatırım ve işletme  kredisi ihtiyaçlarının cazip faiz oranları ile karşılanması, süt bedeli ve destekleme ödemelerinin TEB üzerinden yapılması gibi konularda da birlik üyelerine destek sağlayacak. Ayrıca, TEB’in kendilerine özel sağladığı danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak katma değeri yüksek ve daha verimli üretim yapabilecekler.

 

 


Yazan - 25 Haziran 2013. Kategori BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x