Teröre Lanet Kardeşliğe Davet


teror-adim-adim-izledi-712320

 

 

TERÖRE LANET KARDEŞLİĞE DAVET

 

SON İKİ AY İÇERİSİNDE ÜLKEMİZDE TIRMANAN VEYA BİLEREK TIRMANDIRILAN OLAYLAR SON DERECE DÜŞÜNDÜRÜCÜ VE ENDİŞE VERİCİ BİR BOYUTA ULAŞMIŞTIR.

ÜLKEMİZDE ŞU ANDA YAŞANAN OLAYLAR İÇ SAVAŞ PROVASINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.

İKİ AYDA YÜZÜN ÜZERİNDE VATAN EVLADIMIZI ŞEHİT VERDİK BU KAYIPLARIN NEREYE ULAŞACAĞINI BİLEMİYOR VE ENDİŞE İLE BEKLİYORUZ..

ÖZELLİKLE SİYASETİN BU GÜNE KADAR ÜLKE İÇİNDE GERGİNLİĞİ KÖRÜKLEYEN TAVRINI BIRAKARAK HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN İNSANLARIMIZI BARIŞ VE KARDEŞLİĞE DAVET ETMELERİ GEREKMEKTE  SİYASİ VE ŞAHSİ İKBALLERİNİ BİR TARAFA BIRAKMALARI ÜLKENİN İÇİNDE BULUNDUĞU KAOS ORTAMINDAN ÇIKMASINA HİZMET ETMELERİ TARİHİ VE İNSANİ GÖREVLERİDİR.

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ DE ÜZERLERİNE DÜŞEN GÖREVLERİN BİLİNCİNDE TOPLUMU BİRLİK VE BERABERLİĞE DAVET EDEREK TIRMANAN OLAYLARIN KARDEŞ KAVGASINA DÖNÜŞMESİNİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ÇABA SARFETMELİDİRLER.

VETERİNER HEKİMLER DERNEĞİ OLARAK TÜM  VATANDAŞLARIMIZI PROVAKASYONLARDAN UZAK DURMAYA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMAYA DAVET EDİYORUZ.

 

VETERİNER HEKİMLER DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU


Yazan - 10 Eylül 2015. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x