TÜRKAY Örnek Kıdemli Vatandaş Ödülleri Sahiplerini Buldu


Yaşlıların sesi ve yaşlı haklarının en üst düzeyde savunucusu olan Yaşlılık Konseyi DerneğiTÜRYAK (www.turyak.org.tr), 2018 yılının “ÖRNEK KIDEMLİ VATANDAŞ”larını “Dünya Yaşlılar Günü” kapsamında uluslararası bir etkinlikte, 29 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da ağırlandı.

 

Ödül verilecek kıdemli vatandaşlar arasında Prof. Dr. Riveyde AKBAY, Prof. Dr. Aziz SANCAR, Betül MARDİN, Hamdi AKIN, Prof. Dr. Bingür SÖNMEZ, Prof. Dr. Ali BARUTÇU, Prof. Dr. Osman DİNÇ, Bülent ÖZVEREN, Nurzen AMURAN, Sebla ÖZVEREN, Dr. İsmail Tarık TUNÇEL, Hüseyin CİMRİN ve diğerler değerli katılımcılar yer aldı.

 

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan 31 “ÖRNEK KIDEMLİ VATANDAŞ”mız 29 Eylül 2018 tarihindeki ödül töreni’nde bir araya gelerek; önder olmanın, örnek olmanın onurunu yaşayıp bizlerle paylaştılar ve  bu çınarlarımız, 28 Eylül 2018 tarihindeki Çalıştayda bir araya gelerek “Aktif Yaşlılık” konusundaki görüşlerini ve deneyimlerini aktardılar.

 

Çiftlik Dergisi olarak bütün değerli katılımcıları ve ödül alan değerli büyüklerimizi kutluyor, başarılarının ve ülkemize hizmetlerinin devamını temenni ediyoruz.

 

 


Yazan - 30 Eylül 2018. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, Uncategorized. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x