Türkiye’de ruhsatlı 3 domuz çiftliği var ama…!


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bir soru önergesine verdiği yanıtta Antalya’da 2 adet ve İzmir’de 1 adet olmak üzere toplam 3 adet kayıtlı domuz çiftliği bulunduğunu belirtti.

 

CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes’in soru önergesine yan


Diğer Haberler:
Veteriner Hekimlikte Bilinçli İlaç (Antibiyotik) Kullanımı  Semineri
Yazan - 29 Nisan 2012. Kategori HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı
En Yeniler Eskiler
Bildir
arz
Ziyaretçi
arz

Ormanları da yabancılara satın yoksda domuzculuk gelişemeyecek. Milli Parkları da “Milli Parl Statüsünü Kaybetmiş Araziler” kapsamında değerlendirmenizi talep ediyoruz. Bunlara da “3B” adını korsak inşallah 5 yıl sonra da Yabancıların Türkiye’den Mülk Alımlarındaki yüzde oranını %50 ye çıkartırsak “domuzlar” özgürce tüketilebilir hamdolsun. Hamdolsun Antalya artık İngiliz, Alman, gibi domuz yiyebilen kardeşlerimiz tarafından satın alındı. Hamdolsun artık Yabancı şirketlerin, Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu hükümleri saklı kalmak kaydıyla; askeri yasak bölgeler ve güvenlik bölgelerinde taşınmaz mülkiyeti edinimleri Genelkurmay Başkanlığı’nın ya da yetkilendireceği komutanlıkların, özel güvenlik bölgelerindeki taşınmaz mülkiyeti edinimleri ise taşınmazın bulunduğu yerdeki valiliğin iznine tabi olacak. Mehmetçiklerimizin kışlaları… Read more »

vah vah
Ziyaretçi
vah vah

biz yillarca bahsettigin domuz yiyicilerinin ülkelerinde çalistik ve oralarda para kazandik. simde onlar benim vatanimdan günesten ve iklimden yararlanmak için bir daire aliyorlarsa, ülke topraklarini sirtlarine yükleyip ülkelerine mi götürüyor a geri zekali. ayrica ülkelerinde hak ettikleri emekli maaslarini burada harcayip, ülke ekonomisine katkida bulunuyorlar. domuz yiyicilerin camileri satin alma gibi bir girisimleri yok. çünkü onlarin da inandiklari kendi dinleri ve kiliseleri var. biz de 4 kitabin varligini kabul ediyoruz degilmi, sen hangi okulda okudun ? Domuzda tenye trisin hastaligi varsa, danalar delirmis, koyunlarda sap hastaligi, tavuklarda kus gribi, baliklarda kurtlanmis. bunlari incelersen hiç bir sey memeden açliktan geberir gidersin.… Read more »

selahattin
Ziyaretçi

selam ben amasyadan yazıyorum buralarda donuz cok ve kimse biyere veremiyo mermi paraları cıkmıyo cıksa vatandaş dadan inmez ama alan vatandaş bulamıyoz yardımcı olmak istiyen 05384046015