Turmepa 17 Yaşına girdi


TURMEPA’nın 17. yıldönümü yemeğine cemiyet hayatının bir çok ünlü ismi büyük ilgi gösterdi.

Deniz Temiz Derneği TURMEPA’nın on yedinci yıldönümü yemeği, Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde, Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta gerçekleştirildi.

Atik Paşa Salonu’nda düzenlenen 17. yıldönümü yemeğine iş, sanat ve cemiyet hayatının 450’i seçkin ismi katıldı. Davetliler Deniz Temiz Turmepa Derneği’nin yöneticileri tarafından karşılanarak kokteyl alanında ağırlandılar.

Geceye Turmepa Derneğine katkıda bulunan cemiyet hayatının genç kuşak temsilcileri de katıldı. Derneğin yayın organı Deniz Temiz dergisinde “Mavi Nesil” köşesinde röportaj dizisi hazırlayan Haluk Akay Dinçer ile birlikte Ceyda Dinçer, Murat Boyner, Ali Bolak, Mihta Garan, Emre Garan, Lina Temelli, Emir Temelli, Esra Koç, Kerim Ercan, Kaan Verdi, Rick Salvino gibi genç isimler yemekte yerlerini aldılar.

Türkiye’ye yön ve deniz kirliliği ile mücadeleye öncelik veren 450’yi aşkın seçkin konuk TURMEPA özel yemeğine katılarak derneğe destek verirken, bu gecede elde edilecek maddi katkının, öncelikle Karadeniz ve Marmara bölgesinde deniz kirliliği konusunda eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına aktarılması hedefleniyor. (HT)

 

DİĞER HABERLER
Çin'de 7 metrelik dev köpekbalığı ağlara takıldı

17 Aralık 2011. 17:50
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x