Tüyekad’a Yeni Genel Sekreter


Türkiye Yem Katkıları Üreticileri, İthalatçıları ve Dağıtıcıları Derneği (TÜYEKAD) 29.05.2017 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında Dr. Gökalp AYDIN’ın derneğin genel sekreteri olarak görevlendirilmesine karar verdi.

 

1962 Diyarbakır doğumlu olan Dr. Gökalp AYDIN, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünden 1983 yılında mezun olmuştur. 1984 yılında Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Çiçekdağı/Kırşehir Tarım İşletmesi’nde göreve başlayan Dr. AYDIN, 1987-1994 yılları arasında Yem Sanayii Türk A.Ş.’ne ait yem fabrikalarında işletme mühendisi ve işletme şefi olarak çalışmıştır. 1995-2003 yılları arasında Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yem Tescil ve Ruhsat Şube Müdürlüğü’nde mühendis olarak görev yapmış ve bu arada Amerika Birleşik Devletleri Nebraska-Lincoln Üniversitesi’nde ruminant besleme konusunda yüksek lisans, Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde kanatlı besleme konusunda doktora programını tamamlamıştır. 2003-2011 yılları arasında Yem Tescil ve Ruhsat Şube Müdürü, 2011-2015 yılları arasında Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nde Yem Dairesi Başkanı olarak görev yapan Dr. Gökalp AYDIN, 2017 yılında emekliye ayrılarak TÜYEKAD Genel Sekreteri olarak göreve başlamıştır.

 

 

Dr. Gökalp AYDIN’a sektörümüz adına yeni görevinde başarılar dileriz.


Yazan - 18 Temmuz 2017. Kategori MANŞET, TARIM, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x