TVHB’den 15 Temmuz mesajı


15 TEMMUZ “DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ”


“Türkler ölmeyi biliyorlar hem de iyi biliyorlar. Ben de ölmeyi bilen bir milletin yenilmeyeceğini bilecek kadar tecrübeliyim.” Diyor Montesucco. 

Türkler yaşatmak için seve seve ölüme koşan asil bir millettir. Yaşanan tarih bunu ispatlamış, Türk Milletinin tarihi misyonu incelendiğinde genetiğine işlenen kahramanlık destanları ile dolu gerçeğe defalarca tanık olunmuştur.               

Bu aziz millete kimler hainlik ederse bilinsin ki sonları hep hüsran olmuştur. 15 Temmuz 2016 hain darbe teşebbüsünde bulunanlar bunun son örneğidir. Dün feto, yarın başka bir bedhah. Arkalarına kimleri alırlarsa alsınlar, hangi gücün piyonu olurlarsa olsunlar bu milleti yıkamayacaklar ve asla yenemeyeceklerdir. 

15 Temmuz hain darbe girişiminde bulunanları  lanetliyor, 15 Temmuz “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısı ile meslektaşımız Veteriner Hekim Dr.Ramazan KONUŞ  ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Hak’ tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyoruz.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği
Merkez Konseyi


Diğer Haberler:
Türk Veteriner Hekimleri Birliği 2019 Yılı Hizmet ve Basın Ödülleri verildi
Yazan - 15 Temmuz 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x