TVHB’den başsağlığı mesajı


Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen ve bazı çevre illerde de hissedilen 6.8 şiddetindeki depremde son bilgilere göre Elazığ’da 16, Malatya’da 4 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, binin üzerinde yaralı olduğu haberini derin üzüntüyle karşıladık. Temennimiz, ölü ve yaralı sayısının artmaması yönündedir.

Tüm kalbi duygularımla depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaslı ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. Depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Başta AFAD ve Kızılay olmak üzere bölgede eksi 20 derecede canını dişine takarak çevre illerden kurtarma çalışmalarına katılan Sağlık Bakanlığı UMKE, Jandarma, İtfaiye, Karayolları ekiplerine, tüm kurum ve kuruluşlara sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği, bölgede depremden etkilenen ve yaralanan hayvanlara yardım çalışmalarına her türlü desteği sağlamak üzere Elazığ ve Malatya Veteriner Hekimleri Oda Başkanlıklarımız la derhal temasa geçmiş olup, üzerimize düşen her türlü görev yerine getirilecektir.


Diğer Haberler:
TVHB'den Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası Basın Açıklaması
25 Ocak 2020. 13:48
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x