Ulusal Kümes Hayvanları Kongresi‘ 2012


3-5 Ekim 2012 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü’nün ev sahipliğinde Bilimsel Tavukçuluk Derneği ile birlikte düzenlenecek olan Ulusal Kümes Hayvanları Kongresi ‘2012, akademisyenlerin yanı sıra, sektör temsilcileri, üretici birlikleri, üreticiler ve öğrenciler başta olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

 

Kongre programı, kanatlı sektörünün mevcut durumu, bakım-yönetim ve kuluçkada yeni gelişmeler, kanatlı hayvanların beslenmesi, et kalitesi ve gıda güvenliği, yumurta üretimindeki son gelişmeler, kanatlı sağlığı ve çevre gibi konularda davetli konuşmacılar tarafından sunulacak olan bildirilerin yanı sıra diğer önemli sözlü ve poster bildirileri de içermektedir. Ayrıca “Kanatlı Sektörü Temsilcileri ile Söyleşiler” ve “Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliğinde Refah” başlıklı 2 panel düzenlenecektir.

 

Kongre programı ve kayıt ve konaklama ile ilgili bilgilere www.kumeshayvanlari2012.org adresinde ulaşmak mümkündür.

 

Kanatlı hayvanlar bilimine önemli katkılarda bulunmuş olan merhum Prof. Dr. Çetin Koçak’ın anısına gerçekleştirilecek olan bu kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

 

Organizasyon Komitesi Adına

 

Prof. Dr. Servet YALÇIN   Genel Koordinatör   Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Zootekni Bölümü

 

Prof. Dr. Rüveyde AKBAY   Başkan  Bilimsel Tavukçuluk Derneği Genel Başkanı

Diğer Haberler:
Dünya  Artık Türk Tavuğu Yiyecek

 


13 Haziran 2012. 16:07
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x