Üretimden tüketime yumurtanın yolculuğu tartışılıyor


 

 

 

Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında devam edecek zirvede  gerçekleşecek olan oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydaşlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtıyor olacak.

Yumurta Üreticileri Merkez Birliği, 3’ncü Yumurta Zirvesi’nde üreticiler, tedarikçiler ve karar vericiler beraber olacak ve üretimden tüketime yumurtanın yolculuğunu tartışacak.

Bu amaçla hazırlanan 3.yumurta zirvesi programında çok konuşmacılar buluşuyor. Yumurta sektörünün dünü ve bugününün değerlendirileceği programda geleceğinin de nasıl şekil alacağı tartışılacak.

 

3.yumurta zirvesinde; Yumurta endüstrisinin üretim ve yönetimdeki gelişmeleri, sürdürülebilirliği, kanatlı sağlığını, koruyucu hekimlik ve tedavideki yeni yaklaşımları, kanatlı refahını, girdi fiyatlarını, tüketici eğilimlerini, yumurta pazarlamayı, içte ve dışta nasıl rekabet edebileceği uzmanlarından dinlenecek.

Dünya yumurta günü kutlaması ve diğer sosyal etkinlikler ile zenginleşecek program Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydaşlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtıyor olacak.


Yazan - 4 Kasım 2017. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x