“ÜRETİMİN GÜCÜ” Adlı Program


Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Doç.Dr.Gökhan Günaydın’ın yöneticiliğini yaptığı “ÜRETİMİN GÜCÜ ” adlı programda “ŞAP Hastalığı” ve ” Kasaplık İthal Hayvan uygulamaları”  konu başlıkları detaylı olarak ele alındı.

31.08.2010 Salı akşamı  Halk TV  de,Veteriner Hekimler Derneği Genel Sekreteri Uzman Veteriner Hekim H.Yalçın Köksal’ın konuk olarak katıldığı programda,şap hastalığının tüm detayları masaya yatırıldı. Programa ayrıca Ardanuç Belediye Başkanı Veteriner Hekim Yıldırım DEMİR ve Artvin Damızlık Hayvancılık Birliği Başkanı katkıda bulundular.

Programda Kasaplık İthal Hayvan uygulamaları,ülkemizde şu an çok yaygın seyreden ŞAP Hastalığı ve bunların yanı sıra ülke hayvancılığının sorunları işlendi.Veteriner Hekimler Derneği’ni temsilen programa katılan Köksal, Şap Hastalığının etiyolojisi ve ekonomik kayıplarını detaylı olarak Halk TV  izleyicileri ile paylaştılar.

M.Çağlayan  ÇAY
Veteriner Hekimler Derneği
Yönetim Kurulu Üyesi


Diğer Haberler:
İzmir Veteriner Hekimleri Odası: AŞILIYORUZ AMA AŞAMIYORUZ
Yazan - 1 Eylül 2010. Kategori SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı