Uzman Veteriner Hekim Erhan Uçtu’yu Kaybettik

22 Mayıs 2013. 11:40

ERHAN

 

 

Türk Tavukçuluk Sektörü’nün duayen Veteriner Hekimlerinden Erhan Uçtu’yu kaybettik
Uzman Veteriner Hekim Erhan Uçtu 26 Mayıs 2013 tarihinde geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı

 

.Çiftlik Dergisinin kuruluşu sırasında büyük yardımlarını gördüğümüz dostumuz ve arkadaşımız Uzman Veteriner Hekim Erhan Uçtu’ya Allahtan rahmet,ailesine ve sektöre sabır,metanet ve başsağlığı dileriz.
Untitled-1 copy

 

Erhan Uçtu 1949 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğdu.1973 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu.Yıllarca Bornova Veteriner Enstitüsünde görev yaptıktan sonra rahmetli duayenlerimizden Uzman Veteriner Hekim Turgut Atılgan ve Emin Çetinkol ile ortak olarak İzmir Bornova’da BORTAV adında veteriner kliniği hizmete açtı.

 

Turgut Atılgan’ın vefatı ve Emin Çetinkol’un ayrılması ile Bortav’ın çalışmasına tek başına devam ederek İzmir vergi rekortmenliğine yükseldi.

 

Mekanı cennet olsun

 


Diğer Haberler:
Kanatlı sektöründe ihracat hedefi 1 milyar dolar
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
9 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
Dr. KAYA DEMİRÖZÜ
Dr. KAYA DEMİRÖZÜ
8 yıl önce

Allah rahmet eylesin. Mekanı Csnnet olsun. Ailesinin, meslektaşlarının başı sağolsum. Merhumlar Nurettin Abi, Turgut abi, mehmet Bingöl gibi konu uzmanı ülke tavukculuğuna büyük katkıları olan birinci jenerasyonu kaybedeli ı0 seneyi geçti. 2. jenerayon olan bizlerden de yaprak yaprak dökümü rahmetli Ali Babila ile başladı, şimdi Erhan. Çok şey söylemek istiyorum. Söyleyemiyorum. Mekanını Cennet olsun Erhan. Dr. KAYA DEMİRÖZÜ

Prof.Dr. Tülin AKSOY
Prof.Dr. Tülin AKSOY
8 yıl önce

Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyorum. Tüm ölümler erkendir ancak Sayın Erhan UÇTU’nun kaybı sanki daha da erken oldu. Kanatlı hayvan hastalıkları konusunda bu denli deneyimli, birikimli ve sahanın içinden bir duayeni kaybetmek, sektörümüz açısından da büyük kayıp. Antalya’da yürüttüğüm araştırmalarımda her zaman bana destek sağladı, kendisine çok müteşekkirim. Destek bulup, kendisini öğrencilerimizle 1-2 gün bir araya getirmeye niyetlendim ama hep bazı aksaklıklar çıktı, ne yazık ki gerçekleştiremedim. Hem bunun için, hem de kendisiyle daha uzun mesleki sohpetler yapamadığım için üzgünüm. Ajandamızdakileri pek fazla ertelememeliyiz ve dostlara daha fazla zaman ayırmalıyız.. Nur içinde yatsın. Prof.Dr. Tülin AKSOY, Akdeniz… Read more »

Devrim ÖZGÜRKAN
8 yıl önce

Türkiye de Tavukçuluğun Endüstriyel hale gelmesinde çok büyük emeği olan Erhan Ağbim için
söyleyebileceğim çok şey var. en kestirme den şunu söyleyebilirim. Haza Beyefendi bir İnsan dı.
Mekanı cennet olsun. Sektörümüz çok önemli bir mihenk taşını daha kaybetti..hala şoktayım…

Adnan SERPEN
Adnan SERPEN
8 yıl önce

Erhan Bey,çok yakından tanıdığım,büyük saygı duyduğum meslek büyüğümdü.Kendisini Tavukçuluk sektörüne her yönüyle kabul ettirmiş, adeta altın harflerle ismini yazdırmış, yeri kolay kolay doldurulamayacak bir meslek büyüğüm.Aramızdan aniden ayrılması bizleri derinden üzdü. Kendisine Allahtan rahmet, tüm aile efradına baş sağlığı ve sabır diliyorum, mekanı cennet olsun.

Adnan SERPEN
Veteriner Hekim
İZMİR

Prof. Dr. Erol Şengör
Prof. Dr. Erol Şengör
8 yıl önce

Erhan gerçekten yeri zor doldurulacak arkadaşlarımdan biriydi. O, FEM’in E’siydi. Tavukçuluk sektörüne hastalıklar konusunda bilgili veteriner hekimlerin az bulunduğu dönemlerde unutulmaz hizmetler yapmış bir arkadaşımızdı. İzmir’e gittiğim zamanlarda genellikle buluştuğumuz bir arkadaşımdı. Kendisini özleyeceğim.
Mekanı cennet olsun.

Ömer EKİZ
Ömer EKİZ
8 yıl önce

Erhan Abiye Allahtan Rahmet Tüm sevenlerine başsağlığı dilerim

Onur Şengün
Onur Şengün
8 yıl önce

Erhan Amca ,
Çocukluğum sizin kibarlığınız ve kararlı duruşunuz, zerafetinizi izleyerek geçti, aynı zamanda iyi bir aile babası olmanızla örnek oldunuz, dualarımız sizinle..

Ronak Yılmaz
8 yıl önce

Erhan ağabey , sen bize soğuk bir saka yaptın sanırım, gercek olamaz, daha cok erken … Gülen gözlerinizi , hoş sohbetinizi özleyeceğiz … Değerli ailenize ve tüm sevenlerinize sabır diliyorum.. Görüşmek üzere ..,

fatih alpagut
fatih alpagut
8 yıl önce

gec haber aldim acim buyuk ailesine sabir diliyorum mekani cennet olsun

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
9
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x