Vaatlerimizi en kısa sürede yerine getireceğiz’


simsek

 

 

 

Maliye Bakanı Şimşek, AK Parti’nin seçim vaatleri için, ‘Vaatlerimizi en kısa sürede yerine getireceğiz’ dedi

 

 

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, vaatlerle iilgili bir beklenti olduğu bildirerek, “Vaatleri öngördüğümüz en kısa süre içerisinde yerine getireceğiz” açıklamasını yaptı.

 

TBMM’de 26. Dönem’de görev yapacak milletvekillerinin kayıt işlemleri sürüyor. Maliye Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Şimşek kayıt yaptırdı.

 

Meclis’e eşi Esra Şimşek ile ikiz kızları Sara ve Azra ile birlikte gelen Şimşek, kayıt işleminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, “seçimin ardından mutlu bir tablo” ifadesi üzerine Şimşek, “Hamdolsun hem ülke olarak hem aile olarak oldukça mutluyuz. Teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Vaatlere ilişkin bir beklenti olduğunun belirtilerek, “Ne kadar sürede bu beklentiler yerine gelir?” sorusu üzerine Şimşek, şunları söyledi:

 

“Vaatleri öngördüğümüz en kısa süre içerisinde yerine getireceğiz. Ama bence daha önemlisi uzun vadede vatandaşımıza ciddi kazanımlar sağlayacak olan reformları hayata geçirmektir. Bence AK Parti’nin en önemli vaadi reformdur. Reformları biz gerçekleştirebilirsek başarılı olacağız inşallah.” AA


Yazan - 8 Kasım 2015. Kategori MANŞET, EKONOMİ, SİYASET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x