Vanet tüketiciden tam not aldı


1

 

Metro Holding’in gıda sektöründeki öncü markası Vanet, Ortadoğu Gıda Teknolojileri Fuarı’nda tüketicilerden tam not aldı. Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da düzenlenen “Ortadoğu Gıda Teknolojileri Fuarı” gıda sektöründen birçok markayı bir araya getirdi. Sektörün ve çevre bölgelerin yakından takip ettiği fuarda Vanet standı büyük ilgi gördü.
Gıda sektörün önde gelen aktörlerinin ve tüketicilerin beğenisini toplayan Vanet, tadım testi yapanlardan tam not aldı. Sucuk, salam, sosis, jambon ve kavurma çeşitlerinin tanıtıldığı stantta Vanet’in Diyarbakır bayisi Pruva Gıda’da yer aldı.
Metro Turizm, Mepet, Metro Maden, Metro Civa, Metro Kargo, Metro Yağlı Tesisleri, Metro Turizm Otelcilik ve Sampi gibi markalarıyla faaliyet gösteren Metro Holding’in iştiraki Vanet, gıda sektöründe birçok önemli adım attı.
1977 yılında hayata geçirilen Vanet’in, Van’da yer alan entegre et tesisleri de üretim kapasitesiyle dikkat çekiyor. Büyükbaş ve küçükbaş besiciliğinin yanında hindi üretiminin de yer aldığı tesis modern ve hijyenik bir yapıya sahip.
Tesis bünyesinde yer alan kesimhanede günde 240 büyükbaş, 1.250 küçükbaş, 4.000 hindi kesimi ve ihtiyaca göre parçalanması gerçekleştirilebiliyor. Tesisin günlük 20 ton sucuk, salam, sosis, jambon, kavurma ve pastırma üretimi kapasitesi de sektörde önemli bir yere sahip olmasını sağlıyor.

DİĞER HABERLER
Nekrotik Enteritis Aşısı

 


10 Aralık 2013. 11:24
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x