Vested Konya Şube Başkanlığı 12. olağan genel kurulu yapıldı


 

 

10b07d74-af66-4ff7-beeb-01b10aa2d121

 

 

 

Veteriner Sağlık Teknisyenleri/Teknikerleri Derneği (VESTED) Konya Şube Başkanlığı olarak 12. Olağan Genel Kurulu 27.02.2016 Cumartesi günü gerçekleşmiştir. Tek liste halinde seçime giren Yahya BACAK tekrar güven tazeledi.

 

 

Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonun gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığı seçiminin ardından katılımcılar, meslektaşlarve mesleğe dair sorunlar ve çözümlerine dair görüşlerini dile getirirken sonrasında seçime gidildi.

 

 

Seçime Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay BURHA, Bşk. Yrd. İbrahim UZUN,  Yönetim Kurulu üyeleri Hasan KÜÇÜKBABACIK ve Süleyman TÜRK katılım sağlamıştır.

 

 

bb73db1b-425c-4428-8b46-faac5ad85e51

 

 

Divan Başkanlığını Hasan KORKMAZ’ın yaptığı kurulda Vested Genel Başkanı Tuncay BURHA yapmış olduğu konuşmada “ Şemsi Tebrizi ve Hazreti Mevlana’nın manevi huzurunda sizlerin bu seçim heyecanına ortak olmak için buradayız.  Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerlerinin en somut temsilcisi olan VESTED, bugün hamdolsun 4400 üyesiyle Türkiye’de şube başkanlığı ve temsilcileriyle aktif çalışan köklü bir sivil toplum kuruluşudur. Ülke Hayvancılığının kalkınması, gelişmesi ve hayvan sağlığı hizmetlerindeki yapmış oldukları çalışmaları ile büyük başarılara imza atan “Sessiz Kahramanlar” olarak nitelendirilen değerli meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Diğer Haberler:
Tarımsal Arazilerin Mülkiyetinin Devrine İlişkin Yönetmelik

 

 

 

Konya VESTED Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil Listesi

Yahya BACAK (Başkan)

  1. Tuna DEMİR

Bilal COŞKUN

Mustafa ULUTAŞ

Yakup OKUT

 


Yazan - 29 Şubat 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı