Veteriner Hekimler Derneği’nin Kuruluş Etkinlikler


Veteriner Hekimlerin haklarını ve hayvancılığımızın geliştirilmesini korumak amacı ile bundan 82 yıl önce kurulan Veteriner Hekimler Derneği’nin kuruluşu çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Veteriner Hekimler Derneği bu konu ile ilgili olarak, 10.Şubat.2012 tarihinde Ankara Dedeman otelinde “Türkiye’de Veteriner Halk Sağlığı’nın Mevcut Durumu ve Geleceği ” konulu bir panel tertipledi.

Yapılan bu panelin ardından da ertesi gün yani 11 Şubat 2012 akşam aynı otelde saat 19.30’da bir balo tertiplendi.Türkiye genelinden gelen Veteriner Hekimlerin iştiraki ile yapılan baloda davetliler hasret giderirlerken,bir taraftanda sektörün sorunlarını sohbetleri sırasında dile getirdiler.

Yeni göreve gelen Besd-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Dr.sait Koca’yı tebrik eden Veteriner Hekimler kendisinden kanatlı sektörünün ihracatı ile  ilgili geniş bilgi aldılar.

Bu etkinliklerle ilgili olarak bir demeç veren Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Prof.Dr.Şakir Doğan Tuncer “6 Şubat 2012,mesleğimizin ilk toplum kuruluşu olan Veteriner Hekimler Derneği’nin 82.kuruluşunun yıl dönümüdür.Kurulduğu günden beri hiç ara vermeden mesleğimizin ve meslektaşlarımızın haklarını korumaya çalışan,hayvancılığımızın gelişmesine yönelik çalışmalar yapan derneğimizin 82.yılı hepimize kutlu olsun.”dedi.

Veteriner hekimler ve davetlileri aileleri ile birlikte Atilla Atasoy’un şarkılarına eşlik ederek geç saatlere kadar eğlendiler.


18 Şubat 2012. 11:12
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x