Veteriner Hekimler Gecesinin Mimarı HasTavuk


unnamed (2)

 

 

Bursa Gold Majesty Otelde ” DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ” nedeniyle “Veteriner Hekimler Gecesi Yemeği” gerçekleşti.

 

 

Bursa Veteriner Hekimler Odası tarafından düzenlenen gecenin açılış konuşmasını Başkan Sinan Sağlam yaptı.

 

 

unnamed

 

Sinan Sağlam konuşmasında, veteriner hekimlik mesleğinin önemine, dünyada ve ülkemizde ki gelişimine değindi.

Sağlam, “Bir Veteriner Hekim meslek yaşamı boyunca, hayvan ve insan sağlığına çağdaş hizmet sunarak, doğayı ve hayvanları koruyarak, çevre bilinci, insan ve hayvan yaşamına saygı ilkeleri içerisinde hareket eder.  Tedavi ve araştırmalarında bilimsel yöntemleri kullanır, etik ilkeleri gözetir.

Bir mesleğin gelişmesi, toplumsal statüsünün yükselmesi, kabul görmesi ve özendirilmesi; meslek mensuplarının toplum içerisinde kabul gören başarılı bireyler olmasına, özverili, bilimsel gerçeklere dayanan çalışmalara, toplumda kanaat önderi olmaya bağlıdır. Bunun içindir ki veteriner hekim, mesleğini sevmeli, mesleğine bağlı olmalı, moral ve motivasyonunu yüksek tutmalı ve bulunduğu mevkinin gerekliliklerini yapmalıdır. Bu mesleğe gönül vermiş kişiler olarak bu saydıklarım hepimizin görevidir.

 

unnamed (5)

 

Tüm Veteriner Hekim arkadaşlarımızın dayanışma ve birliklerini kutluyor, örgütlü birlikteliklerinin mesleki haklarının elde edilmesi, ülke kalkınmasında verimli ve katma değerli projelerinin değer bulması dileklerimi sunuyor, hepinizi saygı sevgi ve dostlukla selamlıyorum.

Maddi-Manevi her zaman yanımızda ola,n bu gecenin düzenlenmesinde, sponsorluk desteğiyle katkı sağlayan “Gecenin Mimarı HasTavuk”  firmasına, aramızda bulunan HasTavuk A.Ş. genel müdürü Şahin Aydemir’e, şahsım ve meslektaşlarım adına  şükranlarımı sunarım. ” dedi.

 

unnamed (4)

 

 

 

 


Yazan - 28 Mayıs 2015. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x