Veteriner Hekimler Yılı Fotoğraf Yarışması


“Günlük hayatınızda veteriner hekimler” konulu Fotoğraf yarışması

Çağımızda veteriner hekimler sadece hayvanları tedavi etmekle kalmayıp, hepimizin sağlığına katkıda bulunmaktadırlar. Bizler de veteriner hekimlerin günlük hayatımızda oynadıkları önemli rolü kutlamak amacıyla veteriner hekimleri iş başında görüntülemek üzere tüm dünyadaki fotoğrafçıları, ister ilk fotoğrafları isterse bininci fotoğrafları olsun, işbaşına çağırıyoruz. Bu etkinliğe her isteyen katılabilir, yapacağınız veteriner hekiminizle birlikte kendinizi, pet hayvanlarınızı veya veteriner hekimlerin hayatımızda oynadığı çok geniş rolü vurgulayan herhangi bir durumu fotoğraflayarak bu siteye yükleyerek yarışmaya dahil olmanızdır. Yarışmaya katılım için son katılım tarihi 31 Mart 2011.

Yarışma hakkında detaylı bilgi http://www.vetsinyourdailylife.org/ adresindeki web sitesinden alınabilir. Yarışmaya katılım aynı web sitesi üzerinden online olarak 5 basamaktan oluşan bir işlemle gerçekleştirilir.

Yarışma kuralları

Yarışma yaş veya ülke ayırımı olmaksızın profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılara açıktır.Yarışmaya AB Kurumları  ve OIE çalışanları ve onların aileleri katılamazlar.

Her katılımcı yarışmaya, “günlük hayatınızda veteriner hekimler” ana temasına uygun en fazla 3 fotoğrafla katılabilir.

Fotoğraflar ana temaya uygunluk, anlatımın orijinalliği ve estetik duruş olarak değerlendirilecektir.
Katlımcılar resmi giriş formunu doldurarak yarışmaya kayıt yaptırmalıdır.

Katılımcılar katılım formunda fotoğrafların kendilerine ait olduğunu ve telif haklarını ihlal etmediğini teyit etmelidir.
Katılımcılar fotoğrafta resmedilen kişilerin bu fotoğrafların kullanımına rıza gösterdiklerini belgelemelidirler. Bu amaçla hazırlanan bir feragatname websitesinde mevcuttur.

DİĞER HABERLER
Günde biner kurban kesimi yapılacak mezbahalar hazır!...

Tüm katılımcılar bu fotoğrafların Avrupa Komisyonu ve OIE tarafından kullanılmasını kabul etmelidir.
Yarışmaya katılım tarihleri 21 Ocak 2011 ile 31 Mart 2011 tarihleri arasındadır

Ödüller

Yarışma sonucu 5 kişi €1000 değerinde fotoğraf ekipmanı kazanacaktır ve bu ödüller 19-20 Mayıs 2011 tarihinde Brüksel, Belçika’da düzenlenecek AB Veteriner Haftası konferansında takdim edilecektir. Bu 5 fotoğraftan bir tanesi birinci olarak seçilerek 22 Mayıs 2011 tarihinde Paris, Fransa’da düzenlenecek 79. OIE Genel Kurulunda ilan edilecek ve ilave olarak  €2000 değerinde fotoğraf ekipmanı kazanacaktır. Ayrıca ödüle layık görülen 5 fotoğrafın sahipleri için Brüksel ve Parise seyahat ve buralarda konaklama masrafları da karşılanacaktır. Kaynak:http://www.tvhb.org.tr/


12 Şubat 2011. 16:32
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x