Veteriner Hekimliği Programlarında Eğitime Başlanması ve Eğitimin Sürdürülmesi için Asgari Koşullar


Veteriner Hekimliği Programlarında Eğitime Başlanması ve Eğitimin Sürdürülmesi için Asgari Koşullar, YÖK Genel Kurulunda kabul edilerek Genel Kurulunda kabul edilerek YÖK resmi web sayfasında yayınlandı. Konu ile ilgili açıklama yapan TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu şöyle dedi:

Değerli Meslektaşlarım;

Veteriner Hekimliği Programlarında Eğitime Başlanması ve Eğitimin Sürdürülmesi için Asgari Koşullar YÖK Genel Kurulunda kabul edilerek YÖK’ün Resmi Web Sayfasında yayınlanmıştır.

TVHB Merkez Konseyi olarak 3 yıldan beri Dekanlar Konseyi ile birlikte  yürütülen yoğun çalışmalar sonucu Yüksek  Öğretim Kurulu  yetkililerinin, Üniversiteler Arası Kurulu ve sonunda  YÖK  Genel Kurulu’nun kararı ile mesleğimiz ve mesleğimizin geleceği için önemli bir başarı elde edilmiştir.

Başta Sayın YÖK Başkanı olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine, Üniversiteler Arası Kurul Üyelerine, Genel Kurul Üyelerine, önceki dönem Veteriner Fakülteleri Dekanlar Konseyi’nin ve mevcut Konseyin Başkan ve Üyelerine, çalışmalarda yer alan Dekanlarımıza,  Hocalarımıza, Katkı sunan Veteriner Hekimleri Odalarımızın Başkanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.


Dökümana VETERİNERLİK PROGRAMLARINDA EĞİTİME BAŞLANMASI VE EĞİTİMİN SÜRDÜRÜLMESİ İÇİN ASGARİ KOŞULLAR ‘a tıklayarak ulaşabilirsiniz.


DİĞER HABERLER
Anzer balının fiyatı belli oldu
6 Ocak 2022. 10:28
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x