Veteriner Odaları Seçimleri


İSTANBUL VETERİNER ODASI SEÇİMLERİ

 İstanbul Veteriner Hekimler Odasının 26.09.2010 tarihinde yapılan kurul seçimlerinde; Demokratik Katılım Grubu listesi en fazla oyu alarak seçimi kazanmıştır.

 Yapılan seçimlerin kesin olmayan sonuçlarına göre, Demokratik Katılım Grubu 453, Kürşat ÖZER’in Yönetim Kurulu adayları arasında ilk sırada yer aldığı liste 260, S.Kemal KUTLAY’ın  Yönetim Kurulu adayları arasında ilk sırada yer aldığı liste ise 345 oy almıştır.

  Seçimler sonucunda İstanbul Veteriner Hekimleri Odası Kurulları aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

 YÖNETİM KURULU (ASİL)

 Murat ARSLAN,Fevzi KARAAĞAÇ,Hasan YILDIZ,Mustafa Özgür ŞİMŞEK,Emine Emel BAŞARAN,

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

Ersin COŞKUN,Batuhan NATHUR,Nuri Volkan SARITAŞ,Yusuf SEÇKİN,Zehra Nur Ateş,

 DENETLEME KURULU

Bülent DÖLEN,Mahmut ERASLAN,

 HAYSİYET DİVANI (ASİL)

Serhat PABUÇÇUOĞLU,Ali İhsan METE,Azmi Elhan ATİK,Kemal AKSOY,Funda KARADAĞ,

 HAYSİYET DİVANI (YEDEK)

Hasan BULUT,Yasin ÖZENİR,

 BÜYÜK KONGRE DELEGESİ (ASİL)

Tahsin YEŞİLDERE,Oktay DEPREM,Azmi YÜKSEL,Edip KOCAMAN,Gülhan TÜRKAY HOŞTÜRK, Suphi Erdem ACAR,Okan ÜNSAÇ,Güven SELBES,Mustafa Oktay AKSU,Teoman ASLAN,Alper YILMAZ,Necati BOZKURT,

 BÜYÜK KONGRE DELEGESİ (YEDEK)

Gülşah ZARARSIZ,Bülent ÖZÜBERK,Erkut GÖKMEN,Aziz IŞIKCEVAHİR,Tarık AKAN,Tamer ÖZDOĞAN,Vefa SALMAN,Niyazi Erdinç ORHAN,Evrim ZEREN,Yasemin CİNGÖZ,Özlem YILMAZ,Süleyman ERÇİN,

GİRESUN VETERİNER ODASI SEÇİMLERİ

 Giresun Veteriner Hekimler Odası  9. Olağan Kongresi 25-26 Eylül 2010 tarihinde Cumartesi-Pazar günleri Saat 13.00 ‘te Sanayi Sitesi Kooperatifi Toplantı Salonunda ilk turda çoğunluk sağlanarak yapıldı.

  Tek liste ile girilen 60 üyenin katıldığı seçimde 55 oy alan mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Derviş KARA ve Yönetim Kurulunun listesi seçimi kazanarak güven tazeledi.

 Yapılan seçimin ardından Giresun Veteriner Hekimleri Odası Kurulları aşağıdaki şekilde oluştu.

 YÖNETİM KURULU

 ASİL                                                      

 Derviş KARA ,Gürcan OKSAL, Fatih YEŞİL , Recep TANRIVERDİ, ErdaL TORUN                                       

 YEDEK

1-Mustafa KARAÇAY 2-Mustafa GÜNDOĞDU 3-Adem AYDIN 4-İdris GÖÇMEZ 5-Olcay DEMİR

 HAYSİYET DİVANI

 ASİL                                                      

1- Dr. Muhammet ANGIN 2- İsmail BAYDAR    3- Ali Yaşar MERİÇ 4Üzeyir ÖZTÜRK  5- Hüseyin KARADAĞ

 YEDEK

1- Doç. Dr. Kürşat YAPAR 2- Hüseyin TOPAL

ÜST KURUL DELEGELERİ

 ASİL                                                        

1- Dursun KILIÇ   2- Cengiz TAŞ    3- Eyüp CİNAL  4- Mehmet YILMAZ                                   

 YEDEK

1- Alaeddin BAYRAM  2- Hasan KARAKAYA  3- Ergünal CÖMERT

4- Lütfü SARIKAYA

 DENETLEME KURULU

 ASİL

1- İbrahim GÜÇTAŞ  2- Arif KESKİN

KONYA VETERİNER ODASI SEÇİMLERİ

 Konya Veteriner Hekimleri Odası 43. Olağan Genel Kurulu seçimlerinde tek listeyle aday olan Ramazan Gürbüz yeniden başkanlığa seçildi. Yönetim kurulunda ise Rıza Temizci, Aşkın Yaşar, Adnan Öztürk ve İ. Halil Sözmen yer aldı.

TRABZON VETERİNER HEKİMLERİ ODASI SEÇİMLERİ

Trabzon Bölgesi Veteriner Hekimler Odası 44. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle kongreye giden Mevcut Başkan Sabahattin Yazıcı başkanlığa seçilerek güven tazeledi.  
 
Trabzon Bölgesi Veteriner Hekimler Odası ( Trabzon, Artvin, Gümüşhane, Rize, Bayburt) 44. Olağan Genel Kongresi dün Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı Toplantı salonunda gerçekleşti. Seçim de yine Sabahattin Yazıcı yine başkan adayı oldu ve tek seçime giderek yeniden başkan oldu.Başkan Yazıcı, “İlk olarak çalışmalarımızın daha düzgün ve daha rahat bir şekilde yürütebilmek için bir yerimiz olması gerek. Gayrimenkul olma zorunluluğu oldu. 80’lı – 90’lı yıllardan sonra odalar kiralama konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Bizim bu alanda çalışmalarımız var. Çünkü bütün illerin hemen hepsinin kendileri için yerleri var. Fakat bizim hala yok. Gayrimenkul almak için genel kurulumuz karar verdi. Fakat karar verilmekle hemen satın alınmıyor. Türk Veteriner Hekimler Birliğine ’ne başvuruyoruz. Kendimizin alma yetkimiz yok” dedi.

Divan Başkanı Kahraman Karakaş, 182 delege mensup üyemiz olmasına kaşın katılımın beklentilerimizden az oldu. 6343 yasasının maddesi gereğince 2 defa konferansa katılmayan üyelerin, üyelikleri hakkında tartışılmalıdır.Divan Başkan Yardımcı Selim Terzi ise “Divan Başkanı’nın sözlerine katıldığını ve ek olarak, Bundan sonra yönetim kuruluna seçilecek olan üyelerin dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Son dönemde birlik ve beraber açısından bir kopukluk olduğunu düşünüyorum. Çünkü şuan buradaki katılımın az olması bizi üzdü. Odanın yaptırımı varsa gerekeni yapmalı” dedi.

DİĞER HABERLER
Çiftçimiz güçlendikçe tarım, tarımımız güçlendikçe ülkemiz kazanacak

Genel başkan Yazıcı , vatandaşların hayvancılıkla ilgi soruları karşısında ve de basın mensubu arkadaşlarımın bize kurban bayramı zamanı öncesinde yönettikleri sorular karşısında asıl ben onlara soruyorum. Şu an yaş ortalaması 40  ‘ın altında olan kaç kişi hayvancılıkla ilgileniyor?“ dedi.

MALATYA VETERİNERLER  ODASI SEÇİMLERİ
 

Malatya Veteriner Hekimleri Odası’nın 10.genel kurul ve seçimi yapılarak, başkanlığa tekrar Ertuğrul Özdemir getirildi. Oda binasında gerçekleştirilen genel kurul ve seçimde divan başkanlığını Tarım İl Müdür yardımcısı Ramazan Aytekin yaptı. Genel kurul ve seçimde bir konuşma yapan Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ertuğrul Özdemir, ülkedeki et sıkıntısından da söz etti. “Biz iki yıl önce göreve geldiğimizde hayvancılığın can çekiştiğini ve acil tedbirler alınması gerektiğini üstüne basa basa söylemiştik. Endişelerimiz göz ününe alınmadı ve bugün et sıkıntısı yaşanıyor. Fiyat gittikçe yükseliyor” diyen Özdemir, “Bizimle birlikte diğer sivil toplum örgütleri de aynı basın açıkmalarını yapıp hükümet uyarmıştı. Yine 8. beş yıllık kalkınma planı Hayvancılık İhtisas Komisyonu raporunda 2010’da et açığının yüksek oranda olacağı belirtilmiş, rapor olarak sunulmuştu. Buna rağmen tedbir alınmadı ve bugünkü et krizi yaşandı. Ne acı bir gerçektir ki,
Türkiye’de hep kriz yaşanınca tedbir alıyoruz. Kriz öncesi tedbir almıyoruz. Çözümler üretmiyoriuz” ifadelerini kullandı.

Tarım İl Müdür yardımcısı Ramazan Aytekin ise, “İlimizde bir zamanlar veteriner hekim sayısı iki elin parmlaklarını geçmez iken, bugün ilçelerde, büyük köy ve kasbalarda da veteriner hekimler çalışmaktadır. Veteriner hekimlerimiz gıda denetimi ve hayvan hastalıkları konusunda büyük görevler yapmaktadır” şeklinde konuştu. Malatya Veteriner Hekimleri Odası’nın 10. genel kurul ve seçimine tek liste katıldı. Önceki yönetimin liste çıkardığı seçimde şu isimler görev aldı:

Asıl yönretim kurulu: Ertuğrul Özdemir (Başkan), Ahmet Tay, Nuh Gelegen, Emin Yurtseven ve Süleyman Berktaş.

Haysiyet divanı asil üyeleri: Orhan Bakırcıoğlu, Ergün Koşar, Ali Avcı, Mehmet Yüksekağaç ve Sadık Özelçi.

Denetim kurulu asıl üyeleri: Osman Güder ve Hakan Çiçekli.

MANİSA VETERİNER HEKİMLER ODASI SEÇİMLERİ
 
Manisa Veteriner Hekimleri Odası’nın gerçekleştirdiği 3. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısında, odanın 2 dönemdir başkanlığı yürüten Hasan Eryılmaz tekrar başkan seçildi.

Veteriner Hekim Hasan Eryılmaz , kısa sürede prestijli bir odaya sahip olmanın gururunu bütün yönetim kurulu ve hekimler olarak taşıdıklarını  açıkladı.Eryılmaz, “önümüzdeki dönem en büyük hedefimiz tüm ilçelerde hayvancılık üzerine organize sanayi bölgeleri kurmak için var gücümüzle çalışmak olacaktır “  dedi. Halk sağlığı ve gıda güvenliği alanında Veteriner  Hekimlerin meslek olarak artık birinci dereceden önemli meslek dalı haline geldiğini belirterek bu konularda  gereken çalışmaları bir an önce yapacaklarını belirtti.Yeni  hizmet binalarında 3. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısını gerçekleştiren Veteriner Hekimler,  İki günlük genel kurul toplantısının birinci gününde, odanın 2 yıllık faaliyet ve maliye raporlarını görüşerek oy birliğiyle kabul ettikten sonra ikinci gününde seçime  giderek yaklaşık 200 oyla Hasan Eryılmaz’ı başkan olarak belirlediler.

Eryılmaz seçim sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Önümüzdeki 2 yıllık süreçteki hedeflerimiz büyük ve ileriye dönük. Yeni Veteriner Hekimlere yönelik eğitim seminerleri ve kurslarımız  bu dönemde devam edecek. Hayvancılık konusunda Türkiye’nin yeniden ihracat yapan bir ülke olması için gerçekçi projeler üreterek Veteriner Hekimler olarak elimizi taşın altına koyacağız. Yeni hizmet binamızda veteriner hekimlere hitap edecek bir de sosyal tesis yapmayı hedefliyoruz.”

 Hasan Eryılmaz’ın başkan seçildiği yönetim kurulu listesinde Veteriner Hekimlik ve hayvancılığa yön veren kurum ve kuruluşların  yöneticileri olan, Manisa Süt Üreticileri Birliği Başkanı  Ulvi Murat Tunca, Keskinoğlu Ar-Ge Müdürü  Pınar Mustafaoğlu, Aktifarm İlaç Firmasının Genel Müdürü  Doğan Ensivri ve  Türkiye’nin ilk Veteriner İlaç Dağıtım Kooperatifi’nin  (Vetkoop) Genel Başkanı Merter Yıldız yer alıyor

DİĞER HABERLER
Cenazeler uğurlanıyor

ESKİŞEHİR VHO  ODA SEÇİMLERİ

18-19 Eylül 2010 tarihlerinde yapılan Eskişehir-Bilecik VHO seçimleri sonucunda;

Yönetim Kurulu;
Başkan: İrfan GÜNEL
Sayman: Cihangir KÖSELER,
G.Sekreter: Barbaros TAŞÇIOĞLU
Aşkın PALAMUT

Denetim Kurulu
Cemil BIYIK
Naciye İLHAN

Haysiyet Divanı
Ü.Hakan KARAOĞLU
Mesut KAÇAR
Ali ÖZTÜRK
Mehmet KIZILİNLER

B.Kongre Delegeleri
Gürkan İLHAN
Zekeriya AVCI
Ahmet KÖKSAL
Mehmet KIZILİNLER
Uğur GÖRÜR

görev almışlardır.

KARS BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLER ODASI SEÇİMLERİ

 Kars Bölgesi (Kars, Ardahan, Iğdır) Veteriner Hekimleri Odası’nın 11.Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 26.09.2010 tarihinde Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1.Amfisinde yapıldı. Bir kez daha güven tazeleyen Öztürkler, 3.kez başkan seçilmiş oldu. Seçim sonucunda oda kurulları aşağıdaki gibi şekillendi:

 YÖNETİM KURULU (ASIL)                           YÖNETİM KURULU (YEDEK))

1-YAVUZ ÖZTÜRKLER                                           1- GÜVEN GÜLBAZ

2-ENGİN KILIÇ                                                        2- ÖRSAN KARAÇÖP

3-RECAİ KULAKSIZ                                                3- BAŞAK YAKIN

4-MEHMET SADIK ARAS                                        4- ALPER GÜMÜŞ

5-TOLGAY AKTÜRK                                               5- AHMET SERHAT USLU

 HAYSİYET DİVANI (ASIL)                         HAYSİYET DİVANI (YEDEK)

1- NURHAYAT GÜLMEZ                                        1- İSMET TAKÇI

2- İSA ÖZAYDIN                                                      2- TURGUT KIRMIZIBAYRAK

3-ŞAHİN ASLAN                                                    

4-ALİ RIZA AKSOY

5-ABDULLAH DOĞAN

 DENETLEME KURULU(ASIL)                                DENETLEME KURULU(YEDEK)

1-MİTAT ŞAHİN                                                      1- NECDET CANKAT LEHİMCİOĞLU

2-TURGAY DEPREM                                               2-İBRAHİM GÜLTEKİN

 ÜST KONGRE DELEGELERİ(ASIL)                ÜST KONGRE DELEGELERİ(YEDEK)

1- SALİH OTLU                                                         1- MEHMET FATİH KILINÇ

2-METE CİHAN                                                         2- ERHAN GÖKÇE

3-ALKAN KAMİLOĞLU                                          3- DOĞAN AKÇA

4- ÖZGÜR AKSOY                                                    4- CELAL ŞAHİN ERMUTLU

5- RECAİ ALTUN                                                      5- KEMAL OPÇİN

AYDIN VETERİNER HEKİMLER ODASI’NDA İSTİFA
 
AYDIN  Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu, yeni yönetimin önünü açmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Aydın Veteriner Hekimler Odası’nda geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda oluşan yeni yönetim kurulu listesinde yer alan önceki dönem Aydın Veteriner Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu ve Başkan Yardımcısı Ahmet Acar, yeni yönetim kurulundaki görevlerinden istifa etti.

Başkan Yardımcısı Ahmet Acar ile birlikte istifa ettiklerini doğrulayan Aydın Veteriner Hekimler Odası önceki dönem başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu, “Odamızda geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda bizim listeden 2 ve karşı listeden de 3 olmak üzere 5 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu belirlendi. Oda yönetimi olarak daha önceden il genelindeki veteriner arkadaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmek için yönetimde çalışacak arkadaşların il merkezinden olmasını öngörmüştük. Böylece işler hem daha rahat yürütülebilecek hem de yönetimin merkezde olması nedeniyle projeler daha hızlı gerçekleştirilecekti. Şuan oluşan yönetimindeki 3 kişi Bozdoğan, Yenipazar ve Kuyucak’tan. Durum böyle olunca hizmetlerin takibi ve zamanlanmasında aksamalar yaşanabilir. Bu nedenle yeni yönetimin nasıl bir tavır izleyeceğini dışarıdan izlemek ve yeni göreve seçilen arkadaşlarımızın önünü açmak için istifa etme karar aldık. Biz yönetimdeki arkadaşlara başarılar diliyoruz ve yeni dönemin Odamız için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Bu arada; Aydın Veteriner Hekimler Odası’nde geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından göreve seçilen yeni yönetimin görev dağılımı yaptığı Buharkentli veteriner Yılmaz Özarslan’ın oda 
 başkanlığına seçildiği öğrenildi.

TRAKYA VETERİNER HEKİMLER ODASI SEÇİMLERİ

YÖNETİM KURULU

ASİL                                                                  YEDEK

1- Dr. Erdal İLGÜ                                                     1- Bayram KERVANCI

2- Rasim KURT                                                        2- Taner ÇERKEZ    

3- Mustafa TAŞKIN                                                  3- Cem KANTAR

4- Serdar UYGUN                                                    4- Cenk ERTÜRK

5- Tugay IŞIK                                                              5- Polat TÜRKOĞLU

HAYSİYET DİVANI

ASİL                                                                         YEDEK

1- Orhan KULA                                                        1- Yaşar KANAT

2- Mehmet MERSİNLİOĞLU                                 2- Şehmuz KAMACI

3- İ. Erol BAŞATAÇ                                                                      

4- Dinçer ÇOLAKOĞLU                                                                           

5- Hüseyin Kadri GÜLTEKİN                                                                               

 DENETLEME KURULU

ASİL                                                                         YEDEK

DİĞER HABERLER
Vayyy,Sen misin Horozlanan ?

1- Erhan KURAL                                                     1- Ercan ÖZALP

2- Ulaş KAYA                                                          2- Onur ASRİCAN

KONGRE DELEGELERİ

 ASİL                                                                         YEDEK

 1- Cumhur NARÇIN                                                1- Orhan BİRİCİK

2- Serdar SAKINIR                                                  2- Dr. Olcay KARAMAN

3- Caner RENKLİ                                                    3- Hilal EKİNCİ

4- Semih YAMAÇ                                                    4- Okan YILDIZ

5- Hidayet KAHVECİ                                             5- Ömer Barış ELİTAŞ

6- Ömer Şükrü COŞAR                                            6- Onur Deniz UZUNER

Denizli Veteriner Hekimler Odası,
yönetim kurulunu tanıttı

Geçtiğimiz hafta sonu onuncu genel kurullarını gerçekleştiren Denizli Veteriner Hekimler Odası, basın karşısına geçerek yönetim kurulunu tanıttı.
 
Basın toplantısı düzenleyen Denizli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Ali Uzakgider, yeni yönetimi tanıttı. Başkan Uzakgider, “Denizli Veteriner Hekimler Odası olarak 10. Olağan Genel Kurulumuzu 26 Eylül 2010 Pazar günü gerçekleştirdik. Gerek ülkemiz açısından gerekse mesleğimiz açısından kritik günlerin yaşandığı bir zamanda yaptığımız bu genel kurulun çok anlamlı olduğunu belirtmek istiyorum” dedi. “Yeni seçilen yönetim kurulu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mesleğimizin, meslektaşlarımızın ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda azami gayreti göstereceğimizden kimsenin endişesi olmasın” diyen Mehmet Ali Uzakgider açıklamasını şöyle sürdürdü: “Meslektaşlarımızın teveccühleri ile seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak yeni görev dağılımını belirlemiştir. Buna göre Oda Başkanlığına Mehmet Ali Uzakgider, Sekreterliğe Feyzi Ölmez, Muhasipliğe Türkay Berberoğlu, Üyeliklere İsa Akkaya, Şükrü Kural getirilmiştir”

Ankara VHO Üyeleri DUMAN Dedi

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Genel Kurulunda

 Ümit DUMAN yeniden Başkan Seçildi  
 
Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Genel Kurulunda 2 Ekim, Oda Seçimleri 3 Ekim günü yapılmıştır. Yönetim Kurulu ve Organlarının almış aldığı oy sonuçları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

43. DÖNEM YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU

ÜMİT DUMAN = 109                                           
ŞAHİN ÖNER =   103                                       
ÇAĞLA YÜKSEL KAYA KUYLULU=103           
VELİCAN ÇELİK= 105                                  
İLKER SAMİ ÇETİN = 101                             

DENETLEME KURULU

1.Nurğül SÖĞÜT = 106
2.Canberk TİFTİKÇİOĞLU = 106

HAYSİYET DİVANI

EROL ALAÇAM = 107                               
ATİLLA IŞILDAR= 106                              
EKREM ERKAN = 102                                           
ATİLLA ÖZGÜR = 100                    
Ş.ŞAHİN BOZDOĞAN = 99

BÜYÜK KONGRE TEMSİLCİLERİ

ŞAKİR DOĞAN TUNCER =99                             
NECMETTİN TEKİN = 99                                   
AYHAN FİLAZİ = 105                                        
YALÇIN KÖKSAL= 93                                        
MUSTAFA ÇETİNKAYA=92                                 
HÜSEYİN DEDE= 95                                         
SELAMİ KIBRIS=96                                         
RAHMİ DEMİR = 95                                           
NACİ YAMAN= 95                                              
MÜCTEBA BİNİCİ=96                                          
 
Amasya VHO da yeniden ULUDAĞ

25-26 Eylül 2010 tarihinde yapılan Amasya Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının Üçüncü Olağan Genel Kurulu sonucunda oluşan yeni yönetim ;

YÖNETİM KURULU

1.Ebubekir ULUDAĞ-Başkan
2.Serkan LAP-Sekreter
3.M.Ali KİBAROĞLU-Muhasip
4.G.Savaş ÜNAY-Üye
5. Ahmet KORKMAZ-Üye
 
DENETİM KURULU

1.Mustafa GÜNDAR
2.Nurullah KARAMIK

Bursa Veteriner Hekimler Hekimler Odası Seçimleri 

Seçim sonuçlarına göre ;

YÖNETİM KURULU

ASİL
 
1-   Sinan SAĞLAM 140
2-   Harun SEÇKİN 144
3-   Mine YAKIŞIK 138
4-   Aysel GÜREL 135
5-   Sezgin ŞENTÜRK 146

YÖNETİM KURULU YEDEK 
 
1-   Metin PETEK 139
2-   ibrahim AYDIN 134
3-   Erman TOKER 130
4-   Derya ÇETİNKAYA 132
5-   Tülay SAMSA 132

DENETLEME KURULU ASİL   

1-   Kenan GÜREL  136
2- Muhterem ÇAKIR 131

DENETLEME KURULU
  
1-   Ülke ÇALIŞKAN 136
2-   Uğur TOPALOĞLU 131
HAYSİYET DİVANI ASİL (5) 
1-   Mürsel BÜYÜKÇOBAN 147
2-   Hayati DEMİREL 137
3-   Serdar KAVASOĞLU 136
4-   Zeki SEZER 147
5-   Tamer TUNAER 143

HAYSİYET DİVANI YEDEK
 
1-   İbrahim ÇETİN 130
2-   Mehmet TEKE 135

KONSEY DELEGELERİ ASİL
 
1-  Ali BAHADIR 149
2-   Bahri YILDIZ 145
3-   Hıdır BAYÜLGEN 129
4-   Volkan AKYOL 138
5-   Kemal BAYRAKTAR 133
6-   Salih ÇİÇEK 135
7-   Gürsel SÖNMEZ 138
8-   Ahmet CEBECİ 129

KONSEY DELEGELERİ ASİL   

1-   Levent ÖZBİLGİN 130
2-   Fikret YILDIRIM 123
3-   Erhan KELLECİ 119
4-   Mustafa BAYHAN 119
5-   Emre YÜRÜK 117
6-  İmran GÜVENÇ 121
7-   Mesut KARIMAN 116
8-   Yusuf YEL 126


27 Eylül 2010. 08:27
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x