Vicdan…


 

 

Vicdan… 

 

M Kemal Okan

.

İslam aleminin Sünni/Vehhabi mezhebi temsilcilerinden, Suudi hanedanının prensi El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi milyon dolarlık tatilini bitirerek 800 valizle ülkesine döndü

.

Prens tatili boyunca Bodrum’u altını üstüne getirip havadan ve karadan gezdi. Birbirinden lüks mekanları kendisine özel olarak kapatan Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, özel uçağı ile de Nusret’i ayağına getiren prens, Nusret’e hesap artı 20 bin lira bahşiş verdi. Prens bir haftada tatilinde yaklaşık 2.5 milyon lira harcadı.

.

Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud’un ve ailesinin eşyaları uçağa, 2 nakliyat kamyonu ile taşındı. Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni olan 62 yaşındaki iş adamı ve Kingdom Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, eşi ve kızları ile birlikte tatil için Bodrum’a gelmişti. 300 valiz ve 150 kişilik kafileyle kraliyet ailesine ait özel jumbo uçakla Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen Suudi prensi Konsolosluk görevlileri karşılamıştı. Tatili boyunca bisiklete binen, su sporları yapan ve Bodrum’u havadan gezen prens bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

.

Öte yandan dünyada bugün de 16 bin 500’ü çocuk olmak üzere, toplam 27 bin 400 insan açlık nedeniyle hayatını kaybetti..!


Yazan - 22 Ağustos 2017. Kategori MANŞET, GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x