VIV TÜRKİYE 2015 İçin Sayılı Günler Kaldı


 

HKF Fuarcılık Genel Müdürü Bekir Çakıcı

HKF Fuarcılık Genel Müdürü Bekir Çakıcı

 

 

11 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi Salon 9-10-11’de ve fuar alanı dışına kurulacak profesyonel çadır alanında kapılarını 7. defa açacak olan Türkiye’nin tek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2015’te yerinizi almak için bu son şansınız. Fuara katılmak için proje ekibimiz ile vakit kaybetmeden irtibata geçebilirsiniz. 13 Haziran akşamına kadar kanatlı sektörünün yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçilerine açık olacak fuar, 3 gün boyunca dünya kanatlı sektörünü İstanbul’da bir araya getiriyor.

 

 

Alım heyetleri VIV TÜRKİYE 2015 Fuarı’nı ziyaret edecek

 

 

Fuar katılımcılarının fuardan en verimli şekilde ayrılması için organizatör HKF Fuarcılık AŞ her zamanki gibi üzerine düşen görevi yerine getiriyor. VIV TÜRKİYE 2015 Fuarı için farklı ülkelerden İstanbul’a davet edilen profesyonel alım heyetlerinin, fuar süresince katılımcı firmalar ile görüşmeler yapması planlanıyor. Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Sudan, Tunus, Filistin, Lübnan, Ürdün, Irak, Kosova ve Yunanistan’dan HKF Fuarcılık’ın davetlisi olarak sırf bu fuar için İstanbul’a gelen yaklaşık 200 kişilik alım heyetlerinin fuarda önemli alımlarda bulunması bekleniyor. Bunun dışında bu seneki fuarın yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 15.000 profesyonel ziyaretçiyi çekmesi ön görülüyor.

 

20130613_113130

 

Şimdiye kadarki en büyük VIV TÜRKİYE fuarı

 

2013 yılındaki en son VIV TÜRKİYE fuarına göre %10’luk bir büyüme gösteren fuar, dünya üzerindeki diğer VIV fuarlarının aksine sadece tavukçuluk sektörüne yönelik olarak düzenlenen ve bu yönüyle en büyük ikinci VIV fuarı olmayı başardı. 250’den fazla yerli ve yabancı katılımcısıyla sektörün kalbi olan fuarın katılımcı listesine buradan ulaşabilirsiniz. VIV TÜRKİYE 2015 Online Newsletter içerisinde ise fuarımıza katılan firmalar hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 

 

VIV TÜRKİYE 2015 çatısı altındaki etkinliklerimize davetlisiniz

 

 

VIV TÜRKİYE’nin profesyonel ziyaretçileri, fuarın 7. yılında da hem bilimsel hem de aktüel etkinlikler kapsamında, konunun uzmanlarının engin tecrübelerinden yararlanma olanağı bulacak. Fuar kapsamında; HKF Fuarcılık ve Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu (KTG) tarafından “Kanatlı Sektörü ve Gelecek Hedefleri” başlıklı bir panel düzenleniyor. Fuar sırasında gerçekleşecek diğer etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgiye www.vivturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Online davetiye ile vakit kaybetmeden fuarı ziyaret edin

 

 

Kanatlı sektöründen profesyonel isimleri ağırlayacak olan VIV TÜRKİYE 2015’in düzenlendiği İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşım hakkında bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli. Fuarı vakit kaybetmeden ücretsiz ziyaret etmek için ise tek yapmanız gereken online davetiye formunu doldurup ‘Gönder’ butonuna basmak.


Yazan - 28 Mayıs 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x