“Yerel Üretim Şöleni”


 

 

zmir Büyükşehir Belediyesinin kırsalda kalkınmayı ve yerel üretimi desteklemeye yönelik çalışmalarını tanıtmak adına Dünya Gıda Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “Yerel Üretim Şöleni”ne katıldık. 14 Ekim Cumartesi günü Saat 11.00 de kortej yürüyüşü ile Kültür Park’ta başlayan etkinlikler Gündoğdu Meydanında kurulan standlarda devam etti. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği şölende çocuklara, yetişkinlere ve üreticilere yönelik yarışmalar da düzenlendi. Şölen Sümer Ezgü konseri ile tamamlandı.

Diğer meslek odaları ile birlikte, üyesi olduğumuz İzmir Tarım Gurubu çatısı altında İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak şölende açtığımız stand ile vatandaşlar bilgilendirilerek Oda faaliyetlerimiz hakkında paylaşımlarda bulunduk.

Etkinlikte Odamız standını ziyaret eden Belediye Başkanlarımıza, meslektaşlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu


Yazan - 30 Ekim 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, Uncategorized. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x