Yöresel lezzetlerden Başkan’a Özel Künefe


orkideFuar’ın en renkli etkinliği Yöresel Lezzetler Festivali’nden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na jest.

 

Orkide Yağ ana sponsorluğu ve Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu işbirliği ile düzenlenen Yöresel Lezzetler Festivali’nin bu yılki konuklarından Hatay’ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu için hazırladığı “Aziz Başkan 35” yazılı künefe büyük ilgi gördü. “Yöresel Lezzetler” festival alanını gezerek konuk illerin standlarını ziyaret eden Aziz Kocaoğlu, Kanal 35 Televizyonu’nun canlı yayın konuğu oldu. Festival alanında ikram edilen yemekleri tadan Aziz Kocaoğlu’na yayından sonra tatlı bir sürpriz hazırlandı. Kocaoğlu, Hataylı ünlü künefe ustası Sedat Usta’nın yaptığı özel künefenin şerbetini kendi elleriyle döktü ve basın mensuplarıyla alandaki konuklara ikram etti. Kocaoğlu’nun festival ziyaretine, Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, Kanal 35 Televizyonu Genel Müdürü Nurettin Memur ve Orkide Yağ Halkla İlişkiler Müdürü Ercan Erol eşlik etti. Aziz Kocaoğlu, Yöresel Lezzetler Festivali’nin, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın en ilgi çeken etkinliği olduğunu ve gösterilen bu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 
Orkide Yağ Halkla İlişkiler Müdürü Ercan Erol, Orkide Yağ’ın 15 yıldır etkin sponsor olarak katıldığı İzmir Fuarı’nın, Yöresel Lezzetler Festivali gibi halkın büyük beğenisini kazanan etkinliklerle daha renkli geçtiğini belirtti ve “Orkide olarak bu etkinliklerin düzenlenmesinde önemli rol üstlenmekten gurur duyuyoruz” dedi.

 

 


Yazan - 6 Eylül 2013. Kategori MANŞET, GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x