Ziraatbiyotek projesi imzalandı


PROJE IMZALANDI_04082016155520

 

 

 

Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Tarımsal Biyoteknoloji Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Sefer DEMİRBAŞ, Yrd. Doç. Dr. Sheida DANESHVAR ve Arş. Gör. Elif Ceren PEHLİVAN ile Tarım Ekonomisi Bölümünden Doç. Dr. Yasemin ORAMAN tarafından hazırlanarak 2016 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Trakya Kalkınma Ajansına sunulan ZİRAATBİYOTEK isimli proje destek görmeye hak kazanmıştır.

 

 

Proje 02.08.2016 tarihinde Prof. Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU, Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sezen ARAT ve proje ekibinin katılımıyla Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman ŞİMŞEK ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN tarafından imzalanmıştır. Proje çerçevesinde Naip köyünde (Tekirdağ, Naip Mahallesi) kurulacak olan Bitkisel Biyoteknoloji Uygulama Ünitesi ile bitkisel üretimde modern üretim teknolojileri ve modellerinin bölge çifçisinin hizmetine sunulması ve böylece bölge kalkınmasına katkı sağlanması hedefleniyor.


Yazan - 13 Ağustos 2016. Kategori MANŞET, TARIM, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x